Wpis z mikrobloga

Stanowski dobrze wczoraj podsumował. Gdyby Kulesza chciał pracować z Sousa, to by mu powiedział podczas rozmowy telefonicznej, że nie ma nawet takiej możliwości i musisz prowadzić drużynę w barażach, a później pomyślimy. Tymczasem Cezary Kulesza od razu po rozmowie zamieścił Twitta, który automatycznie spowodował, że Paulo Sousa nie mógł być już naszym trenerem. Oczywiście nie wiemy jak potoczyła się rozmowa, ale jestem w stanie uwierzyć w wersję przytoczoną przez Stanowskiego. A sam Kulesza? Pewnie zatrudni polskiego trenera. Z polskich trenerów najsensowniejszym wyborem byłby Adam Nawałka, ale to spore wyzwanie dla niego, bo za ewentualną przegraną z Rosją wszyscy będą na nim wieszać psy. W zasadzie na każdym trenerze, który do nas przyjdzie.
Ja mimo wszystko sugerując się tym co mówił wczoraj Glik etc. oni nie chcą za bardzo pracować z kimś takim jak Jerzy Brzęczek. Kamil od razu przyznał, że Sousa zna się na piłce i uwierzyli w niego, i jest im po ludzku przykro - i się im nie dziwę. Dużo wolnych nazwisk na rynku z dobrą przeszłością, ja bym zaryzykował na całego i wziął zagranicznego trenera. Zawsze można wpisać takie klauzule, że przy awansie na MŚ dostanie bardzo dobrą premię co automatycznie spowoduje obniżkę oczekiwanej pensji. A i jeśli zagraniczny trener, to z obowiązkiem mieszkania w Warszawie czy innym mieście. Jeśli będzie tak jak z Sousą, to media go znowu zjedzą i kibice po części też.
#reprezentacja #kanalsportowy #mecz #weszlo #pilkanozna
  • 18
@Perke: Masz problemy z czytaniem ze zrozumieniem i sensownym myśleniem? Gdyby nie ten wpis Czarka Kuleszy, że Sousa chce odejść to może dogadaliby się za plecami mediów. Kulesza puścił info do mediów od razu po przeprowadzonej rozmowie i nie było już szans na jakąkolwiek negocjację. Ja nie bronię Sousy bo to #!$%@?ństwo co zrobił. Po prostu można to było rozegrać inaczej i tak jak Stano powiedział - ta #!$%@? szopka przez
@iksboks ale po co z nim negocjować jak chciał odejść, myślisz że Kulesza jest tak głupi a ty tak mądry? Jakby się dało dogadać to napewno nie pisałby w internecie, nikt nie jest tak głupi.
@iksboks a ja uważam, że Kulesza poprostu zrobił jak każdy by powstało na jego miejscu w przypadku #!$%@? takiego gnoju, i nie miało to nic wspólnego z jego sympatia czy brakiem takowej względem sousy, bo to też jest #!$%@? głupot, kto ci powiedział że Kulesza nie lubi spousy? Jak już po meczu z Węgrami mógł go #!$%@?ć, a jednak okazał mu wsparcie
@iksboks: Według mnie odnośnie wieszania psów na trenerze, czy PZPN jest właśnie zupełnie odwrotnie. Obecna sytuacja jest idealnym uzasadnieniem ewentualnej porażki, patrz: tylko 3 miesiące do baraży, każdy piłkarz gra przecież w swoim klubie w różnych krajach, a specyfika prowadzenia reprezentacji to nie klub, gdzie masz ich codziennie do dyspozycji. Jest też zmówka, że zawirowania z Sousą wpłynęły na atmosferę i dyspozycję piłkarzy. Ciężko o lepsze dupochrony.
Pomimo uzasadnionych żartów z
@iksboks moim zdaniem w momencie, w którym Souza poinformował Kuleszę o chęci rozwiązania kontraktu współpraca się skończyła. Nie wyobrażam sobie jak dalej by to miało wyglądać. Prezes PZPN nie miałby już żadnego zaufania do selekcjonera i mogłoby być to po prostu szkodliwe dla Reprezentacji. Poza tym, widać przecież, że po pojawieniu się oferty z Flamengo zarówno Souza jak i agent byli zdeterminowani do odejścia. Nawet żadnego dementi nie było podczas tej burzy
@iksboks: Ja #!$%@? jak chcesz zmusić kogoś by mieszkał w obcym kraju nie mając nawet obywatelstwa tegoż. Z #!$%@? spadłeś? Chcesz gościa ubezwłasnowolnic? W ogóle zmuszanie kogoś do życia w Polsce powinno być karne Tworkami z urzędu xD
@maQus #!$%@?, wy potraficie czytać z #!$%@? zrozumieniem? Ja mam to w #!$%@? gdzie on będzie mieszkał, może nawet siedzieć na Malediwach i robić odprawy i treningi z plaży - żeby tylko były wyniki. Sam pisałem na tagach, że wymaganie od Sousy oglądania ekstraklasy to kryminał. Ja oglądając 30 minut meczu polskiej ligi z domu mam dosyć, więc mu się nie dziwiłem, że chłop specjalnie z Portugalii nie chciał przyjeżdżać na mecze