Wpis z mikrobloga

via Aplikacja_do_tworzenia_SDK
  • 26
#contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry

U was wszystko w porządku?, 07:02:02, Piątek, 31 grudnia 2021. Imieniny: Sylwestra, Melanii, Mariusza. Słońce podniesie się dziś o 08:07. Świecić będzie 7 godzin i 23 minuty, w zenicie znajdzie się o 11:49 po czym zacznie opadać aż schowa się za horyzontem o 15:31. Ciemna noc zapadnie o 17:01, ale gwiazd można wypatrywać od 16:15.
micke - #contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry

U was wszystko w por...
  • 14
Szczęśliwego Nowego Roku!

@micke @algus @AllGoesWrong @bolorollo @buczubuczu @Dddkop @Dziesion @Jurgen_Van_Beethoven @MalaGlupiaMiejscowosc01 @Pjotsze @Sikorka2017 @Wejszlo  @wynalazek_one @mobutu2 @shitty_support @bolorollo @petla_sprzezenia @unizony_czlonek @slabehaslo @Hansim33 @wyinwidualizowany @nie_mowie_po_kociemu @piupiulaserem @Mosiondz @lenythenub

Ostatni dzień w roku i ostatni dzień w robocie ( ͡° ͜ʖ ͡°) My już zaopatrzeni, będą drinki i szoty, także ja dziś daje z siebie wszystko ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wesołej zabawy (

Dzień dobry!

Chciałem Wam życzyć udanej zabawy sylwestrowej i żeby wszystko, co sobie wymarzycie spełniło się w przyszłym roku :D

Nie jestem fanem składania życzeń noworocznych, bo w sumie to tylko przeskakujemy o cyferkę w kalendarzu, no ale tradycja to tradycja - wszystkiego dobrego w nowym roku, i żeby był o wiele przyjemniejszy niż właśnie mijający 2021!

Ja idę dziś na imprezkę, a jutro mam chrzciny, więc czuję, że w niedzielę jak
l.....b - ! @adamec @AllGoesWrong @bialymurzynek @bolorollo @Dziesion @Hansim33 @Jurg...

źródło: comment_1640939238WKhNpdGXz49vk4GrVFFXJi.jpg

Pobierz
Dzień dobry!
Kończymy kolejny już rok pełen absurdów. Życzę Wam w przyszłym roku wszystkiego dobrego, zrealizowania planów i spokoju. Bawcie się dobrze świętując ostatni dzień roku i witając pierwszy dzień nowego. mnie podobnie jak @leny_the_nub jutro czeka kolejna impreza więc niedziela będzie ciekawa.

Jakoś tak co roku przypomina mi się ten utwór:
https://youtu.be/hz_gOFRwTcg

@Sikorka2017 @micke @buczubuczu @rajjj @Dziesion @TomTailor100 @algus @bolorollo @wynalazek_one @wyinwidualizowany @unizony_czlonek @Wejszlo @Jurgen_Van_Beethoven @MalaGlupiaMiejscowosc01 @AllGoesWrong @slabehaslo @Dddkop @Slamowir @
Dioddy - Dzień dobry!
Kończymy kolejny już rok pełen absurdów. Życzę Wam w przyszłym ...
Cześć w ten ostatni dzień roku. Stary rok przyniósł wiele zmian ale raczej na dobre. Oby przyszły był lepszy. Wam natomiast życzę wszystkiego czego sobie wymarzycie, uśmiechu na codzień i ciepła.

Oby wszystkie noworoczne postanowienia, jeśli takie macie, spełniły się w 100 procentach. Trzymajcie się ciepło i imprezujecie bezpiecznie. My na domówce z przyjaciółmi będziemy pić Wasze zdrowie i zamierzamy dobrze się bawić. :)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 10
Hej!
Wszystkiego dobrego kochani! Oby przyszły rok był lepszy.

W tym roku - tradycyjnie już - Sylwester z wykopem. Nowością za to jest, że tym razem nie spędzam go przy służbowym laptopie.

Wczoraj szybka wycieczka do Ikei i patrzcie jakich sobie papieskich talerzy dokupiłam #2137 ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Przytulasy dla wszystkich! ()
shitty_support - Hej!
Wszystkiego dobrego kochani! Oby przyszły rok był lepszy. 

W t...

źródło: comment_1640946243h9XBEBYcuhdoVR2wtKRApv.jpg

Pobierz

Dobry wieczór Ludziki!
Przyjemnej zabawy sylwestrowej i dużo wódki, bo bardzo ją lubimy #pdk My dzisiaj w domowym 0 zaciszu Sylwester z dziećmi więc jakieś małe bacardi czy inne cudo wpadnie. Może pogramy na konsoli a o północy jak wytrwają idziemy popatrzeć na fajerwerki. Sąsiedzi na pewno coś pokażą.
Uważajcie aby nosem w sałatce nie wylądować bo nie przystoi. Hej!
wynalazekone - ! spoiler @micke @Pjotsze @Sikorka2017 @Wejszlo @Dziesion @buczubuczu ...
via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
@micke @bolorollo @Dddkop @Dziesion @Jurgen_Van_Beethoven @MalaGlupiaMiejscowosc01 @nie_mowie_po_kociemu @Sikorka2017 @Syskiev @Wejszlo @omi-omi @Pjotsze @TomTailor100 @algus @wyinwidualizowany @petla_sprzezenia @Dddkop @wynalazek_one @shitty_support @slabehaslo @Dioddy @lenythenub @Mosiondz @Hansim33
@AllGoesWrong:
No elo. Tyle osób pisze no to ja też napisze. Sylwester wreszcie zaczął się w części zabawowej, niby dziadkowie marudzili, że zmęczeni, niby syn powinien już kłaść się spać, niby żona też śpiąca, ale póki co wszystko się kręci jak na imprezie. Takiej bardzo spokojnej ale