Wpis z mikrobloga

@Elitar: stwierdziłem, że dostałeś wyjaśnienie i jak cię ono nie usatysfakcjonuje, to sobie zguglujesz definicje i przestaniesz wymyślać własną

Sporo ludzi na wykopie to kretyni i zboczeńcy. Nie ponosi mnie wyobraźnia, bo wystarczy, że sobie przejrzysz mikrobloga i załapiesz, że mnie żadna wyobraźnia nie ponosi.


@Elitar: nie odnosiłem się do wykopków, bo w internecie to każdy może wypisywać bzdury, ale sala turniejowa to zupełnie inna rzeczywistość. Nie, nie
  • Odpowiedz
@Elitar: Komitet olimpijski mówi, że szachy to sport - noname wykopek mówi, że nie bo informatyka też w takim razie jest sportem.

Zdania są podzielone.
  • Odpowiedz
Sporo ludzi na wykopie to kretyni i zboczeńcy. Nie ponosi mnie wyobraźnia, bo wystarczy, że sobie przejrzysz mikrobloga i załapiesz, że mnie żadna wyobraźnia nie ponosi.


@Elitar: Kto udzielający się na tagu szachy oprócz mnie jest zboczeńcem? Nie znam takiego.
  • Odpowiedz
Ktoś jest w stanie logicznie wyjaśnić czemu kobiety i mężczyźni grają w oddzielnych kategoriach?


@Saves:

1. Nie grają. Nie ma czegoś takiego jak kategoria mężczyzn. Turnieje są otwarte.
2. Są turnieje tylko dla X, ale to niczym nie różni się od turniejów dla juniorów, albo mistrzostw Polski (hurr durr czemu Polacy robią sobie jakąś osobną kategorie?!), albo turnieju o zlote kalesony dla mieszkańców koziej wólki. Jak chcesz ludzi zachęcić
  • Odpowiedz
@r4do5
Sporo ludzi na wykopie to kretyni i zboczeńcy. Nie ponosi mnie wyobraźnia, bo wystarczy, że sobie przejrzysz mikrobloga i załapiesz, że mnie żadna wyobraźnia nie ponosi.

@Elitar: Kto udzielający się na tagu szachy oprócz mnie jest zboczeńcem? Nie znam takiego
Ten
  • Odpowiedz
@Szalonytarocista: To możesz cofnąć plusa. Użytkownicy mikrobloga to nie jest ani cały przekrój społeczeństwa a tym bardziej przekrój społeczeństwa grającego w szachy na poważnie. Na tagu szachy raczej udzielają się kulturalni ludzie, nie licząc mnie.
  • Odpowiedz
@r4do5
Nie wiem o czym mówisz. Jestem analogowy i dopiero odkrywam mikroblog i tagi. Zgrają nadymających się debili w komentarzach pod znaleziskami spowodowała że o mało co nie usunąłem konto. Fajnie spotkać ludzi takich jak Ty. Pozdrawiam.
  • Odpowiedz