Wpis z mikrobloga

@Dominias: 3 monitory i pecet to nie jest dużo. Przecież to się nawet nie zbliży do wskazanych 120 kg. Ja na podobnym biurku mam nieraz nawalone pełno sprzętu i normalnie działa.
@goferek: nie miałem z tym styczności w praktyce, za to mój ziomek ma takie biurko (może jakieś gorszej jakości bo z blatem bodajże koło 2k zł dał) i twierdzi, że ten silniczek mocno po piździe dostaje i z biegiem czasu przestaje to dobrze działać..
@Dominias: ja co prawda nie mam teraz komputera ale przez chwilę stał na biurko, za to mam 4 monitory każdy ~7kg + uchwyty też po 3kg gdzieś więc jakbym dołożył teraz kompa to nic by się nie stało. + czasami opieram się jak chodze na bieżni sporym ciężarem ciała, tyle ze mam dwa silniki
@Dominias: myślę że spokojnie powinien dać radę, mam taki stelaż ale do 70kg i ciasne na nim góra-dół 3 monitory, lapka(czasem i dwa) i 2 stacje dokujące +trochę śmieci;p u Ciebie będzie tylko ten problem ze ciężko to rozmieścić równomiernie na całym biurku ( podwieszany pc). Sugerowalbym dobrze to rozmieścić w osi ramy. U mnie jak jestem na dolnym poziomie albo na poziomie pracy nie ma problemów, ale jak wyjeżdżam na