Wpis z mikrobloga

@stanleymorison: Wgl słabe. Zrób od nowa, najlepiej pod jakiś przykładowy wygląd z neta.

Serio, rekrutacja na programistę i tutaj się pytasz, zamiast wygooglować. Przecież to jest taki nawyk, że to, że tutaj takie dziadostwo wkleiłeś to wiele znaczy już.
  • Odpowiedz
@stanleymorison: dobrze myślałem, ale nie do końca jest mnóstwo chętnych i lepiej wyróżnić się pod każdym możliwym dla Ciebie względem. Dla świetego lepiej łądne zrobić cv.

Tak jak napisał też leoshelby.

Pozdrawiam.
  • Odpowiedz
@stanleymorison: wgl jakbyś miał problem, zrobić takie coś to mogę Ci machnąć jakiś wzór w inkscape. Tam później sobie już zmienisz tekst, albo coś. Ale jak umiesz coś tam w programy graficzne, no to poradzisz sobie.
  • Odpowiedz
@stanleymorison: Jak koledzy wyżej, imo całość do przerobienia. Weź jakąś porządną templatkę z neta, a nie takie cuś. Niby to tylko CV, ale jak jesteś zielonką to najlepiej zapiąć wszystko na ostatni guzik. Wysłałbym ci fajny przykład, ale nie jestem teraz przy moim komputerze :/
  • Odpowiedz
@yabish: Ty może. Napisałem, że do świętego spokoju. Lepiej. Jak umie trochę w programy graficzne to raz dwa to machnie.

Nawet mogę przygotować mu wzór, gdzie tylko w programie sobie zmieni tekst :P
  • Odpowiedz