Wpis z mikrobloga

Ja dalej z noob pytaniami odnośnie #ps4 #ps5. Mianowicie po dość trudnej przeprawie z dodawaniem karty płatniczej na moim tureckim koncie. Udało mi się kupić "It takes two" I "Star Wars Jedi: Fallen Order". Cebuliony zaoszczedzone . Humor dopisuje. Apetyt jednak rośnie w miarę jedzenia i zacząłem sie zastanawiać nad jeszcze jednym tytułem: "Just dance". Poczytalem i generalnie wiem żeby miec dostęp do pełnej biblioteki trzeba wykupić ich subskrypcję. I teraz pytanie czy mogę kupić gre na tureckim targu używając tureckiego alterego, a subskrypcje w polskim sklepie na polskim koncie?? #justdance #psstore
  • 6
@camos: Jestem w stanie to zrozumieć ale policz sobie: Just dance 2021 kosztuje 140zl, star warsy to gra single kosztuje ze stówę napewno, it takes two podobnie i ograsz tez tylko raz z dziewczyna, kumplem. Masz jedna grę na imprezy i dwie jednorazówki za wszystko jakieś 400zl a ea pass kosztuje 15. Musiałbyś przez ponad 2 lata opłacać co miesiąc tego passa żeby wyszło podobnie. Dwa single i jedna gra taneczna