Wpis z mikrobloga

@Probz: Do pewnego stopnia da się dobrze pogodzić ale potem zaczynaja się schody np. z prostytucją, czy aborcja które można wrzucić tez w sferę gospodarczą ()
@Probz: ja pisałem niedawno o obniżce konkretnego podatku i uproszczeniu przepisów X i Y. Koleś mi zaczął wyjeżdżać że skoro państwo ma obniżać podatek w danej gałęzi gospodarki i upraszczać tam przepisy, to to jest ingerencja w tę gałąź, a ingerencja państwa w rynek to komunizm więc jestem komuchem. Potem dodał że jeszcze pewnie rucham się w dupę z kolegą, bo jak lewak to pewnie i pedał.

Na początku myślałem że
@Probz: @Frasad: Może dziwić jak się nie wie, że większość towaru rozprowadzają mafie utworzone przy klubach kibolskich - nawet tym młodzikom na studiach podobno. Nie zdziwiłbym się gdyby nawet na skłoty chodzili pomimo odrazy dla ich tam dantejskich scen.

Dodajcie 2 do dwóch.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Probz: Nawet jakbyś był "najczerwieńszym" lewakiem, to masz co do tego 2137% racji.

Pogodzenie ("pełnego&nominalnego") konserwatyzmu i liberalizmu jest wewnętrznie sprzeczne. Tak jak godzenie anarchizmu i monarchizmu. Drugi człon powinien dookreślać obrany nurt światopoglądowy-a nie łączyć ze sobą 2 różne.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Probz: Co ten kuc, przecież większość kolibrów jest za legalizacja narkotyków ¯_(ツ)_/¯

@Riczard: nie nie do końca. Konserwatywni liberałowie, w przeciwieństwie do klasycznych-są za większą ingerencją aparatu władzy w regulowanie kwestii obyczajowych czy społecznych.

Co ostatecznie przesądziło o tym, że taki ja osobiście wolę się wyraźnie oddzielić od konserw ogółem. Bo po to się tworzy takie fikołki, aby niekoniecznie być "za". Wtedy wystarczyłby "goły" liberalizm.