Wpis z mikrobloga

Kto chce karton #hempshot na #sylwester ?

Oferta specjalna tylko dla #sylwesterzwykopem
Obudziłem się i wpadłem na ten pomysł. ( ʖ̯)
Pisz priv , dziś ostatnia szansa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Szczegóły w spojlerze.
#rozdajo też pyszne konopne krówki klasycznie przez #mirkolos , więc zostaw plusa ( )


#wykopjointclub #narkotykizawszespoko #cbd #greenout coś podobnego podobnież ?
Pobierz Palexpres - Kto chce karton #hempshot na #sylwester ? 

Oferta specjalna tylko dla ...
źródło: comment_1640856931CNbwGjkxsfHah2j2dOpyHm.jpg
  • 15
@Palexpres: zamawiałem trzy razy, ostatni raz w grudniu - od różnych sprzedawców na allegro (chyba też od Ciebie, pod warunkiem że użytkownik Palexpres to Ty ( ͡° ͜ʖ ͡°)). Ale może to wynikać z tego, że chyba mam nadwrażliwość na sorbinian potasu i przez to skupiam się na dolegliwościach ze strony układu pokarmowego, a nie czerpaniu przyjemności z działania relaksującego :)
@AksolotlMasowejZaglady: Pytałem , bo od niecałych dwóch miesięcy jakoś są na lepszym oleju. Stare faktycznie były słabsze. Ogólnie mam świetny feedback. Nie mam za bardzo jak się odnieść, ponieważ wierzę, że trzymałeś się zaleceń producenta. Nie powinny występować dolegliwości, a jeżeli mamy nadwrażliwość na którykolwiek ze składników, należy zachować szczególną ostrożność, bądź w ogóle nie spożywać produktu. Przepraszam, że tak rzucam suchymi faktami ale tak muszę .
@Palexpres: spoko, spoko rozumiem, że to ryzykowna branża i w każdej chwili państwowa knaga może to zakończyć ( ͡° ͜ʖ ͡°) W każdym razie, pewnie za jakiś czas zrobię kolejne podejście. Swoją drogą, te krówki z rozdajo są naprawdę smaczne i nie mają żadnego konopnego posmaku, więc polecam nawet tym którzy za tematem nie przepadają!