Wpis z mikrobloga

@Nizax kolego, jestem po ciężkim Covidzie, hospitalizacja w szpitalu itd. Przełyk piecze mnie od samego początku, kłucie w klatce też się często zdarza. Lekarze właśnie zaczęli iść w kierunku, że to nie pozostałości po zapaleniu płuc a właśnie zgaga/refluks. Co dalej, się zobaczy
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Nizax: dziwna sprawa bo byłem przeziębiony, test negatywny, w święta sie #!$%@?łem i myślałem ze przez to mam dyskomfort w żołądku ale tak miałem 3 dni xD zastanawiam sie w ogóle czy tego całego omikrona test może nie wykryć xD bo objawy miałem lekkie typu ból gardła, katar i podwyższona temperatura 37,5 max
@Docent_Jan_Mula: ja mam dosłownie tak już od ponad 1.5 tygodnia. Rano 36.6-36.8C wieczorem 37.5 na początku teraz od 3 dni mam wieczorami max. 37.3C.
Miałem jazdę z ciśnieniem. Nie mogłem brać ibuprofenu przez więcej niż 3 dni. Odkąd odstawiłem wysokie ciśnienie utrzymywało się przez 4 dni. Teraz spada i się stabilizuje. Jedynie ten refluks, skoki temperatury i sporadyczny ból serca od wczoraj no i pieczenie w przełyku, zacznę teraz jeść ostrożniej