Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@hehtor: wrzuca na czarno bez powodu, wystarczy mieć odmienne zdanie na dany temat. Taki to człowiek z silną psychiką. xD Ale zapomniałem, że podobnie robi się w jego nowej ojczyźnie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@RobertinoIncelino Nie wiem w sumie czemu odpisuje incelowi, równie dobrze mógłbym dyskutować z moim psem, ale niech będzie.
Polska nie jest krajem wolności i od dłuższego czasu nie jest moim krajem, nie założyłem też kanału na youtubie wychwalającego życie w Polsce i wolności jakie kaczyński daje, nigdzie nie roztaczam cudzownych wizji życia w pl, a mógłbym angolom mówić, że u nas jest super, bo moge jeździć bez pasów, albo na budowie robie bez kasku, albo nie potrzeba uprawnień na xxx albo yyy, albo jak sie posmaruje tu i tam to można wszystko załatwić, że śmieci nie trzeba segregować, a można podpalić, albo niebezpieczne odpady zamiast płacić #!$%@? wie ile to można wynająć magazyn na słupa, składować je tam, a potem niech sie ktoś martwi, WOLNOŚĆ.
Tylko to byłaby pół prawda, czyli gówno prawda, bo te wszystkie wolności wyniakają z głupoty, korupcji i biedy, a poza tymi 'wolnościami' mamy reżimową telewizje (reszte mediów nie lepszą), nepotyzm, brutalną policje, opieszałe sądy, brak resocjalizacji, większość ludności mocno zacofaną, zniewieściałą młodzież i z drugiej strony młodych sebastianów, a z trzeciej incelków, którzy twierdzą, że wszystko to wina kogoś i ktoś inny ma naprawić i mame budyniu, bo jestem smutna żapka :((

Teraz wyobraź sobie, że jakiś angol przyjeżdża do Polski i zachwyca sie tym co opisałem, prowadzi biznesy, włazi po same kule kurskiemu i kaczafiemu wychwalając ich rządy. Na to inny angol pisze - ej ja mam znajomych Polaków i to nie wygląda jak opisujesz, tam jest masa patologii i biedy.
Co?! Nie! Kłamstwo! Zachodnie kłamstwo! Tu jest bogactwo i
  • Odpowiedz
@azurro: Tak się składa że też mieszkam za granicą. Moim zdaniem jesteś mentalnie Januszem i jestem przekonany że bym cię rozyebał na łapę. Jest to chyba jeden z niewielu kanałów i Chinach jakieś informacje możesz wyciągnąć, wiadomo że każdy ocenia na podstawie swojej banki. Przecież nie musisz brac niczego na 100% masz swój umysł i możesz częściowo weryfikować fakty, podchodzić do nich z dystansem. A ty go hejtujesz, najlepiej żeby
  • Odpowiedz
@RobertinoIncelino: Do wiadomości tvp trzeba podchodzić z dystansem to jeden z lepszych niezależnych od obcego kapitału kanałów informacyjnych, można częściowo weryfikować informacje, a nie tylko hejtować, tylko janusze hejtują kurskiego, on sie tak bardzo stara...
XD
W dupie byłeś i gówno widziałeś, szybko czytam i z twojego profilu jasno wynika, że ssiesz mamy cyca i nie trzeba być detektywem monkiem żeby wiedzieć, że poza piwnice ruszasz sie jedynie po cziperki
  • Odpowiedz
@azurro: Życie znam znacznie lepiej niż ty, robiłem na początku z takim Sebami, jesteś zwykły robol mentalnie. Twoje podejście do inceli potwierdza to. Na dodatek jestem pewny na 90% przebijam cię kondycyjnie, możliwe że i siłowo, lipa być słabszym od Incela.. Zmieniasz robotę co raz bo fuszerki #!$%@?. Typowy robol którego się zatrudnia raz i ostatni raz, trochę mądrzejszy od parobka.
  • Odpowiedz