Wpis z mikrobloga

@swype: polecam ROG zephyrus G14, wspaniala rzecz. Obudowa z jakiegoś stopu aluminum z magnezem więc mega wytrzymały i mega lekki, do tego bardzo dobra wydajność (ja mam poprzednią generację z r7 4800hs i rtx 2060 i i tak jest bardzo, bardzo dobrze). Mam ekran 120hz i jest super, chociaz mi nie przeszkadzają nawet TN z 20% pokrycia więc może powinieneś poczytać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@swype: Opinia niepopularna, bo przecież Apple to zło, PC Master Race tym gardzi itd. Ale procesory Apple M1 / M1 Pro są naprawdę dobre. To jest zdecydowanie coś innego, co sprawia, że myśląc o Intelu to albo celowo spowalniają ewolucję procesorów, albo zbyt szybki rozwój im się nie podoba. Jak nie musi być Windows i koniecznie Intel, rozważ Apple z procesorem M1. I odrzuć ideologię, dla których Apple to szpan, pieniądze
@Meszekkeszek: Mam koparę w piwnicy, ale skręca mnie na sama myśl kupna kolejnej samej gołej karty graficznej rtx 3070 bez lhr za około 7tys jak mogę kupić lapka wrzucić w koszty firmy wyjdzie taniej, będzie to samo robić a jak bum na eth minie to zostanie mi laptop ;)