Wpis z mikrobloga

@czuczer: mam zwykłą, gdybym miał teraz kupić to bym dopłacił

Natomiast to dużo zależy jak używasz konsoli. Ja najpierw dużo grałem w handheldzie, a później praktycznie tylko w docku i tu ekran nie ma znaczenia
@Rittel wychodzi 800 jak porównasz cenę używki v2 i nowego oleda (tych nienma używanych jeszcze). Moim zdaniem nie warto bo za te 800 zl można dokupić pro controller, gripa i z 2 gry w pudełkach.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@czuczer: V2 jest spoko, sam siedzę na V1 i nie narzekam

Nie kupuj po zawyżonej cenie, w tej chwili albo szukasz normalnej oferty i czekasz, albo lepiej kupić V2 już teraz. Nintendo zapowiada problemy z nasyceniem w pełni rynku nowymi oledami, przez co scalperzy mają teraz używanie
@czuczer: Jak na granie kibelkowe, to jak najbardziej szedłbym w OLED, jeśli tylko finanse pozwalają. Jest duużo lepszy ekran, dłuższa praca na baterii, lepszy dźwięk, 64 GB miejsca (a nie 32 GB) czy też poprawiona podpórka.

Zwykle najtańszy OLED panował na amazon.fr, ale obecnie jakby ceny podskoczyły i zmalała dostępność. W polskich sklepach też zauważyłem, że podnieśli cenę, gdzie jeszcze na początku grudnia 1699 zł był raczej standardem. Nadal za
@Pyxelr aż tak mi się nie pali :) kupię jakoś na spokojnie a jak będzie za drogo to odpuszczę :) nie mam strasznego ciśnienia. Ale dziękuję wszystkim za.opinoe :)