Wpis z mikrobloga

Czy papier toaletowy będzie już niedługo towarem luksusowym?
Nie u nas ( ͡° ͜ʖ ͡°)!

Przed końcem roku i kosmicznymi podwyżkami (sięgającymi nawet 30%!) za papier toaletowy i inne artykuły papierowe, przychodzimy z #rozdajo byście mogli poczuć się jak królowie życia #pdk!

W rozdajo mamy 2 nagrody: kody rabatowe na zakupy w naszym sklepie - jeden na 100 zł i drugi na 75 zł. Pokrywamy również koszty wysyłki (jedna rzecz: jeśli ktoś wybierze towaru za więcej niż wysokość nagrody to pokrywa tylko różnicę).

Co należy zrobić? Standardowo - zaplusować ten wpis. I tylko tyle!
Czas do kiedy zbieram plusiki to 23:59:59, 1 stycznia 2022.

Wyniki rozdajo podam do max 3 stycznia i zawołam zwycięzów (obiecuję do tego czasu nauczyć się używać mirkorandom). Jeśli ktoś ze zwycięzców się nie odezwie, to zrobię kolejne losowanie z pozostałych plusujących.
Udziału nie biorą zielonki, które stworzyły konto po publikacji tego wpisu.
Po wygraniu będziemy wdzięczni za info z fotką, że wszystko doszło :)

W międzyczasie zapraszamy Was do chociażby któtkich odzwiedzin naszego sklepu dostępnego pod adresem posprzatajmyrazem.pl i - jeśli poczujecie większą potrzebę - do kontaktu! Poza artykułami papierowymi (chusteczki, ręczniki papierowe, etc.) mamy również dostępną np. chemię profesjonalną. Zaopatrzymy każdego - od mieszkańca małego mieszkania, przez mniejsze i większe prywatne zakłady (fryzjerskie, dentystyczne, itp.) aż po fabryki czy magazyny.

Nasza oferta jest cały czas powiększana także co jakiś czas warto zajrzeć.

A teraz tak trochę poważniej bo możecie nie być świadomi:
W wyniku rosnących cen surowców (tambor celulozowy podrożał o nawet 30%), energii elektrycznej czy gazu, ceny papieru toaletowego i innych produktów wzrosły już o nawet 15-20% (od listopada). Po nowym roku spodziewane są kolejne podwyżki.

Także trzymajcie się ciepło i oby brak papieru Was nigdy nie dopadł!

PS: Pan Piechociński tweetował o papierze już w 2018 (gdzie wspomniał o 30% podwyżkach), a także ostatnio o "drastycznych podwyżkach". Niestety Pan Janusz się nie pomylił ( ͡° ʖ̯ ͡°)
PosprzatajmyRazem - Czy papier toaletowy będzie już niedługo towarem luksusowym? 
Ni...

źródło: comment_1640798804U7kLXdCi17clE8ANK9e6Wn.jpg

Pobierz
  • 21
@TovarischHardbassov, jak ty mnie zaimponowałeś w tej chwili ( ͡° ͜ʖ ͡°) Dziękuję i życzę powodzenia! Zapraszam również różową do wzięcia udziału - można wybrać co innego niż papier np... gąbeczki do mycia garów ( )

PS. Wstawiłbym tu odpowiedniego mema z chorym poj*bem bo prywatnie jestem śmieszkiem poza kontrolą, ale postaram się choć przez chwilę być profesjonalny ;)
Wyniki #rozdajo! Stwierdziłem ze nie będę czekał i zrobię je zaraz po zakończeniu plusowania. Jak się okazało trzeba je było zrobić mirkolos-em, a nie mirkorandom-em - człowiek się uczy całe życie :)

Jako ze robiłem to 1 raz to trochę przekombinowalem i zamiast dać od razu 3 zwycięzców to zrobiłem 3 losowania po 1 użytkowniku (myślałem ze tak można bez usuwania losowania - niestety okazało się inaczej, wybaczcie ( ͡°
PosprzatajmyRazem - Wyniki #rozdajo! Stwierdziłem ze nie będę czekał i zrobię je zara...

źródło: comment_1641079218p6sv5jybKc5N72JCgzPuNk.jpg

Pobierz