Wpis z mikrobloga

Idealna #wykopaka nie istnieje...

Tymczasem @wykoPAKA od @Mirkosoft... to pieprzone dzieło sztuki i nawet z tym nie handlujcie!

Dla tych nielubiących czytać, można przejść do samych zdjęć, ale nie robią takiego wrażenia jak sam list.
Rafał, zrobiłeś mi najlepszy prezent, jaki kiedykolwiek otrzymałem, widać, że dałeś z siebie 30%, albo i mniej ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Pozwalam sobie wkleić zawartość listu z drobną anonimizacją ( ͡ ͜ʖ ͡)

Treść listu (TL;DR):

LIST



OTWÓRZ PACZKĘ C4



OTWÓRZ PACZKĘ M4A1


OTWÓRZ PACZKĘ R102


Ooh, Ooh
Smoki i gołe baby
Ooh. Ooh
Rycerz na koniu mknie
Ooh, Ooh
Pędzi jak #!$%@?
Ooh. Ooh
Szybciej już nie da się

OTWÓRZ PACZKĘ XÆA-12


OTWÓRZ PACZKĘ AK-47


OTWÓRZ PACZKĘ 747


OTWÓRZ PACZKĘ K2


OTWÓRZ PACZKĘ 007


OTWÓRZ PACZKĘ T1000


ZANIM OTWORZYSZ OSTATNIĄ PACZKĘ B52, PRZECZYTAJ!


DO DZIEŁA, OTWIERAJ!


THE END

Możecie nie wierzyć, ale każdy jeden prezent był trafiony, nawet jarmuż, który właśnie wcinam pracując nad tym postem.

Do Stwórcy najlepszej paczki ever już dzwoniłem i podziękowałem ustnie, możecie mi wierzyć bądź nie- ale gdy otwierałem swój prezent to siedziałem i krzyczałem "o #!$%@?" " ja #!$%@?" i inne epitety. @Mirkosoft Twój prezent był tym bardziej wyjątkowy, bo był to jedyny prezent jaki do tej pory otrzymałem- mama covid + teściowie covid= pierwsze święta bez rodziny. Czas spędzony we troje umiliła nam gra w smoki! Płytę oprawię w ramkę, Testo wisi już w biurze, zestaw podróżny MAJKROSOFT zadokowany w torbie podróżnej, piernik jest tak dobry, że został towarem reglamentowanym. Magnes jest już na lodówce, pietruszka gnije w szufladzie z warzywami, jarmuż chrupie, miarka dołączyła do stosu narzędzi, a książka czeka koło łóżka na swoją kolej. Nawet pisząc ten post przeżywam wszystko jeszcze raz.

P.S.


Pobierz slynnyzbrodniarzwojenny - Idealna #wykopaka nie istnieje...

Tymczasem @wykoPAKA od...
źródło: comment_1640713755nMi54NL4jwgZCCny8ljDvD.jpg
  • 13