Wpis z mikrobloga

Obejrzałem parę odcinków z 1 i 2 sezonu #wiedzmin na #netflix i nawiązaniu do picrel, mogę powiedzieć, że bardziej normicko-kulturalnie poprawnego serialu dawno nie oglądałem. Jest do bólu poprawnie, drętwo, dialogi leża całkowicie, a na domiar złego sam Wiedźmin wygląda jak klocek 4x4.

Btw. Was też dobija na siłę pakowanie murzynów lub innych ras, gdzie nie jest to zgodne z logiką?
daftie123 - Obejrzałem parę odcinków z 1 i 2 sezonu #wiedzmin na #netflix i nawiązani...

źródło: comment_1640695243kCPUYKjDX7AqysSnkcpy0O.jpg

Pobierz
  • 9
@daftie123: Amerykańscy normicy pisali scenariusz więc nie ma co się dziwić. Przekrój ras jest taki sam jak w USA, nie mam z tym wielkiego problemu, ale niech nie tłumaczą mi że 'ej no wiecie koniunkcja sfer i ludzie się przeniesli randomowo z innego świata w rozne regiony tego świata'. Wciąż obsada to 75% bialych, 15% czarnych, 10% innych zupełnie jak w Ameryce, takie udawanie dobrych a w sumie ci czarni i
@smierdakow: @Rafaello91: no właśnie dopiero teraz zdążyłem obejrzeć parę odcinków. Niedawno też zacząłem książkę, wiec serial z czystej ciekawości obejrzałem.
Niestety od razu mnie zraził tą swoją hamerykańską poprawnością i schematami prosto z telenowel.
@daftie123: Mieli gotowe całe Lore, mieli ultra wspaniały przykład z gry jak adaptować ten świat, ale ta feministka zrobiła jakieś lewackie gówno.
Cały świat pokochał wiedźmina właśnie za ten słowiański klimat którego w wiedźminie Leftflixa nie ma.
@OddajButa123: większej głupoty nie słyszałem, ale tęczowy awatar wszystko mówi. jest multum od samych obrzędów jak np. dziadów po wiele potworów żywcem wzięte ze słowiańskiej kultury bazyliszki gryfy leszy. i Miejsc
jak Łysa Góra to było miejsce gdzie Słowianie składali ofiary.
Sprawdź zanim coś napiszesz