Wpis z mikrobloga

#gsm #play #heyah
Po dwóch latach przyjemnej umowy (bez limitów smsów i rozmów, 10 GB internetu za 25zł) play wysłał mi nową, gorszą ofertę. Spróbuję pozostać na starych warunkach (ciekawe czy mogą mi odmówić xD) ale lubię poznać alternatywy. Heyah wydaje się mieć sensowną ofertę (podobnie jak ja tylko 20GB i 20zł). Działa to sprawnie czy są jakieś mankamenty? Ewentualnie jakaś inna warta uwagi oferta? Nie chcę telefonu w abonamencie, 10GB spokojnie mi starczy.
  • 22
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@DanteMorius: gdzieś ostatnio tutaj udzielałem się w komentarzach, nie pamiętam dokładnie ale kojarzy mi się że warto sprawdzić Heyah, virgin i nju

A za nju często można zgarnąć kilka dyszek z cashback
@mamFAJNYnick: no do mnie już jechał kurier z Nju jak zadzwonił ktoś z konkretnymi uprawnieniami z Play i dopiero mi to rzucił. Bo wcześniej szeregowcy rozkładali ręce ( ͡º ͜ʖ͡º) #!$%@?ą mnie takie podchody, ewidentnie są nastawieni, że trafi się frajer, który nie będzie kombinował.
@DanteMorius: nju na kartę za max 29zł na 30 dni. Na start 10 giba, rośnie z czasem do 30 (mam już długo).

Moia mama nie chciała zmieniać operatora, to znalazłem jej w t mobile jakąś ofertę bez limitu i 10GB netu za 25zł miesięcznie (jakiś dodatkowy net się zbiera za doładowania, ale to już w cenie)