Wpis z mikrobloga

Jestem czlonkiem araxos (starszy goniec) i zgodnie z solucją po powrocie z przystani w 3 rozdziale powinienem miec możliwość wykonania zadań dla Garosa i Adelarda żeby awansować, ale nie mam z nimi takich opcji dialogowych. Podobno w 2 rozdziale już można coś dla nich zrobić ale też nie miałem żadnego dialogu z nimi na ten temat.

Gadałem z Lorenzo o dodatkowych zadaniach i powiedział żebym popytał właśnie Garosa i Adelarda ale znowu nie mam żadnych opcji poza "co słychać" i czegoś o treningu.

Czy utknąłem jako goniec czy da się coś jeszcze zrobić?

#kronikimyrtany
#gothic
  • 6
  • Odpowiedz
@Big_Tuna:
Na poczatku (w 2 lub 3 rozdziale) robilem misje dla Adelarda i Garos w kierunku awansu (zeby zorganizowac posterunek za miastem w kirunku farmy bremara oraz zeby isc na polowanie z ta alchemiczka). Pozniej juz robilem misje tylko dla Garosa (byla misja z oczyszczeniem jakichs terenow co mialem spisane oraz misja ze sprawdzeniem drogi do winnicy (a raczej dróg)) ale wydaje mi sie ze to juz było po wybraniu drogi
  • Odpowiedz
@NewBlueSky: cholera, próbowałem wszystkich opcji dialogowych ze wszystkimi czlonkami gildii i nic. Robię zadanie ze śledztwem Volkera i zaczynam się martwić.

Ostatni "stały" zapis mam tuż sprzed wstąpienia do gildii. Nie chciałbym się teraz cofać bo wtedy 3 dni grania będzie psu w d***
  • Odpowiedz
@Positano1: dobra już mam: pominąłem u Lorenzo dialog "u kogo mogę starać się o awans", wybranie tego odblokowało 2 misje. Jestem idiotą że nie zauważyłem najbardziej oczywistej opcji :/
  • Odpowiedz