Wpis z mikrobloga

@Mack1987 może pajacują trochę, ale moim zdaniem robią dobrą robotę i od strony prawnej są wyedukowani bo często ci złapani dostają nawet areszt 3 miesięczny więc muszą mieć na nich twarde dowody. Ciekawe jak się będą kończyły sprawy tych, którzy dostają dozór policyjny - czy będą dostawać odsiadki, zawiasy czy może będą umarzane postępowania.
@nieocenzurowany88: Tu nie ma ani grama dobrej roboty, kiedyś juz pisałem na wykopie ile jest tu rzeczy które są z nimi nie tak. 1. RODO, publikowanie wizerunku, miejsca zamieszkania, bez zgody osoby nagrwanej. To czesto mieszkańcy małych miejscowości, gdzie wszyscy sie znają. 2. Zachecanie do linczu. Komentarze pod ich filmikami są niczym innym jak zachecaniem do tego. 3 Prowokacje może wykonywać i prowadzić policja lub temu podobne służby, a nie sebiksy
@Mack1987
1. Tu się zgodzę, ale przecież zatrzymani mogą ich pozwać, te osoby z ecpu są wzywane jako świadkowie przecież. Czemu zatrzymani nie chcą zarobić, to nie wiem.

2. Przecież co chwilę piszą o tym, że za zachęcanie do ukarania blokują konta i takie osoby nie mogą komentować. Nie wiem czy robią to w trosce o zatrzymanego czy bardziej w trosce o to, żeby im konto nie spadło z rowerka, ale blokują
@nieocenzurowany88: 1. Zatrzymani mogą ich pozwać, no mogą, ale do tego trzeba mieć chociaż troche oleju w głowie. Dlatego te cale ecpu wybiera przegrywów z małych miejscowości i wpadaja w tych swoich cringowych wdziankach. Zatrzymani to zazwyczaj ludzie którzy są dość upośledzeni, im mógłbyś wmówic ze są odpowiedzialni za 2 wojne światową.

2. Pisać to sobie mogą, a co za tym idzie? Nic. A ile razy oskarżyli ludzi niewinnych? A co
@Creed-Bratton: Dokładnie, to potwierdza żadną wartość dowodową tych wypocin niekompetentnych wabików. No i gadu gadu? Kto tego dziś używa. Zapytałem siostrzenice, czy znają ten komunikator, a to dzieciaki w wieku 10 i 15 lat, żadne z nich tego nie zna i koleżanki z klasy też tego nie znają. Areszt? Z tego co wiem ani jeden rzekomy pedofil nie uslyszał wyroku.