Wpis z mikrobloga

Jezu jak kisnę. xD Moja kuzynka jest wojaczką i wysłali ją na granicę w związku z wiadomą sytuacją.
To że chodzą po 12 godzin i odmarzają im kończyny to oczywiście jedna historia, trudno.

Ale z tego już nie mogę. Czajcie. xD Nie mieli tam gdzie srać, więc normalnie walili po lasach jak zwierzęta.
Przyjechał Błaszczak i pyta czemu tu nie ma tojtojów. xD Więc przywieźli tojki. Od razu jak je postawili, to nasrali tam po korek. Przyszły mrozy i cały ten stolec zamarzł. Stoją toje pełne skostniałego stolca. Nie da się tam dalej walić, więc nasza husaria ponownie stawia kloce w lesie.

Taki właśnie obraz tego państwa. I się dziwicie, że jeden się zachlał, a drugi #!$%@?ł. xD

#granica #bialorus #wojsko
  • 42
  • Odpowiedz
@macfan-pl: jak wykopiesz gdy jest ciepło to masz tez latryne gdy jest zimno.
Poza tym da się kopać w zmarzniętej ziemi, gdyby nie to zmarli musieliby czekac do wiosny na pochówek ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@RaptownyRaptor: z tego co wiem to stoją tylko na posterunkach WOT, niby są możliwości by zapewnić podstawowe warunki by móc iść za potrzebą (to nie regularna wojna), ale nie zawsze za wojskiem będzie jeździć kompania toitoi xD ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@plazma: płynu zazwyczaj masz przynajmniej połowę objętości i nawet po rozwodnieniu nie było takich mrozów żeby to mogło zamarznąć. Ty serio myślisz że firma rozwożąca toitoie nie wie jak serwisować swój sprzęt?
  • Odpowiedz
@j3sion: Plyn tani nie jest no i pojawia sie pokusa przyjanuszowania na stosunku wody do plynu a takze ilisci samego plynu w tojtoju ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Sam nie raz widzialem tojtoja z zamrożonym wsadem.
  • Odpowiedz
Poza tym da się kopać w zmarzniętej ziemi, gdyby nie to zmarli musieliby czekac do wiosny na pochówek


@JoMaHaa: lepszy tybetanski podniebny pochowek. tylko sępow malo u nas.
  • Odpowiedz
@RaptownyRaptor: To pewnie dlatego Emil uciekł na Białoruś, tam przynajmniej może sie wysrać normalnie...Zresztą czemu oni w wolnym czasie nie mogą sami postawić sobie jakiegoś prowizorycznego kibla?
  • Odpowiedz