Wpis z mikrobloga

Aktualne dzieciaki powinny srać z radości w erze platform typu Steam xD Do Amigi Mortal Kombat 2 na 4 dyskietkach, które przed graniem trzeba było wkładać pierdyliard razy. Każde pożyczenie dyskietek to rosyjska ruletka czy wrócą #!$%@? xD


@DragDay7: Microsoft Flight Simulator ( ͡° ͜ʖ ͡°) te #!$%@? jeszcze sprzedają to na 10 płytach.
  • Odpowiedz
@DragDay7: o fakens to była masakra :D przed walką z Baraka trzeba było dwa razy dyskietki zmieniać jak dobrze pamiętam. I #!$%@? fatality przez nabicie na noże i jeb znowu zmiana dyskietek haha
  • Odpowiedz
c64 to chyba chodzi o comodore64. to nie była konsola nintendo


@WhiskeyIHaze: A rzeczywiście sorry, przeczytałem 64 to jakoś automatycznie przed oczami miałem Nintendo 64 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@DragDay7: ostatnio był bardzo ciekawy materiał na ten temat na gry-online - zadaniem było zagranie w grę typu max Payne ka konfiguracji sprzed 20 lat
  • Odpowiedz
  • 1
@schumexxx ja pamiętam rozpiskę z tym kto na której dyskietce żeby nie zmieniać, był ograniczony wybór postaci między walkami, potem zmiana na drugą pulę xD
  • Odpowiedz
@Jamniki2: Jak miałam z 5 lat, to kuzyni mi powiedzieli, że jak będę w pokoju i patrzeć na telewizor, to im się GTA nie załaduje. No to stałam w drzwiach obrócona i pytałam się czy już mogę patrzeć xD
  • Odpowiedz
@Jamniki2:
Pff, to uczucie kiedy ładujesz grę z kasety 40 minut i wyłączasz monitor na wszelki wypadek, żeby nie widzieć błędu który wyskoczy w 39 minucie.
  • Odpowiedz