Wpis z mikrobloga

@Jamniki2: Aktualne dzieciaki powinny srać z radości w erze platform typu Steam xD Do Amigi Mortal Kombat 2 na 4 dyskietkach, które przed graniem trzeba było wkładać pierdyliard razy. Każde pożyczenie dyskietek to rosyjska ruletka czy wrócą #!$%@? xD Zacinające się napędy, porysowane płyty CD, #!$%@? jakości padały kilka dni po nagraniu. Jak byłem mały to myślałem, że mi wody odejdą od #!$%@? xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@lighte:
Syntax error
- głowice nastawiłes?
- nastawiałem
- pokaż. #!$%@?, nie nastawiales
I znów 10 minut czekania ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
@woj5676 a to nie wiedziałem :-) Sądziłem do dzisiaj że po prostu te magnotofony były takie czułe. Bo jednak gdy uderzyłeś w stól, albo tupnąłeś mocniej- load error.
No i ta regulacja głowicy śrubokręcikiem
  • Odpowiedz
@Jamniki2: ale jak cieszyło gdy się już zaczęło grać. Nie żebym robił kwik że kiedyś to było, ale w dobie natychmiastowego dostępu do wszelkich treść zaczynamy się nie cieszyć z nich. Endorfiny w mózgu są wytwarzane na każdym kroku i się do tego przyzwyczailiśmy, dlatego też ciężko o taki entuzjazm wśród dzisiejszej młodzieży :)
  • Odpowiedz
@Jamniki2 niesamowite jak wiele zachowań które wydają się być czymś indywidualnym jest schematycznie powtarzane przez miliony. Przecież my praktycznie się nie różnimy
  • Odpowiedz