Wpis z mikrobloga

@saskiaa: Ludzie, zdejmijcie ten temat z waszego życia. Wiesz jaka była generacja rózowych przed julkami? Keryny, blachary, z ta różnica, że one wolały nie oskarów, tylko sebó, brały nawet typowych chemioterapowych goblinów w ortalione, bo hmmm jacy oni groźni. Oczywiście karyny nie stanowiły 100% populacji, ale związki to konstrukt społeczny, taki kod, który lepiej wyciąć w kodzie źródłowym ludzkiego mózgu. Mogłem być w związku, ale dla mnie by to oznaczało wiele
@saskiaa: Ogólnie szukanie partnerki przez internet to masochizm laski na portalach randkowych to albo rak albo siedzą tam ciul wie po co dla zajęcia swojego i czyjegoś czasu.

Ja wszystkie partnerki poznałem na żywo ot zagadanie na ulicy i stwierdzam że jest o wiele prościej poderwać laskę w ten sposób i do tego mniej więcej można ogarnąć czy laska ma coś w głowie.
@QiZiW
@saskiaa:
@Jarkendarion:

Było parę wpisów mirków cytujące wypowiedzi ciotek/matek etc Że facetów było mniej bo nie było dostępu do większej ilości to wybierało się najlepszego w okolicy po charakterze i to pokrywa się z uwarunkowaniami możliwości komunikacji/podróżowania

Teraz nie ma ogranicznika, który moderowałby zapędy dziewczyn szukających najlepszych/najładniejszych w opór z powodu hipergamii. Jest udowodnione że faceci najczęściej wybierają dziewczyny ze swojego przedziału atrakcyjności w przeciwieństwie do nich, najczęściej celujących
@navaare "Normalne" dziewczyny zazwyczaj szukają mężczyzny z którym będą wiązały przyszłość i zazwyczaj trwają w związkach długie lata.

Te mniej normalne szukają ideału nie zadowala ich fakt posiadania jakiegokolwiek faceta i mogą być singielkami przez długie lata i tylko skakać okazyjnie po bolcach dla zaspokojenia popędu.

Dlatego dla dużej części mężczyzn jest ciężko znaleźć partnerkę z którą może stworzyć zdrowy związek ale z drugiej strony zauważyłem że mężczyźni teraz mają spore problemy
@saskiaa:

Demografia zmieniła więcej niż internet.

Ludzie z górki demograficznej mają teraz 40 lat.

Faceci wolą młodsze, i ci w wieku ponad 40 mieli łatwiej bo było więcej młodszych od nich kobiet.
Ci poniżej 40 mają trudniej bo piramida jest teraz odwrócona i młodszych kobiet jest mniej.