Wpis z mikrobloga

Przerabiał ktoś emulator CD na bluetootha/usd/sd?

Mam w wozie radio:
połowa to odtwarzanie kaset
druga połowa to cd z czego przy kierowcy jest tylko sterowanie a kablem przez cały wóz idzie sygnał do bagaznika gdzie jest faktyczna zmieniarka.

Czyli w teorii wystarczy odpiąc fizyczną zmieniarkę i kable przepiąć do emulatora?

Jakby się udało to bym miał totalną hipsteriadę: kasety i muza z telefonu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#motoryzacja
Pobierz SzubiDubiDu - Przerabiał ktoś emulator CD na bluetootha/usd/sd? 

Mam w wozie radio...
źródło: comment_1640605496g9gaP81WlTcAeQfaiMNqgs.jpg
  • 12
@SzubiDubiDu: jak do radia pasuje to będzie to działać. Jak nie to do fabrycznej zmieniarki można wpiąć się z auxem w postaci kabelka albo odbiornika BT i wtedy to gra ale nie ma sterowania z kierownicy.
@SzubiDubiDu: no pod camry chcesz to podłączyć jak dobrze kojarzę. Ja w seacie tak miałem ale chwilowo inne radio tam siedzi. Nikt nie zrobił emulatora zmieniarki do aftermarketowych blaupunktów a przynajmniej ja nie znalazłem takiej to mam auxa i zmieniarkę ale nic z pilota nie zrobię.
Mam coś podobnego w hondzie accord VII gen. - podobnego bo u mnie nie jest bluetooth tylko kabel aux z tego wychodzi i wszystko jest pięknie ładnie gra i buczy jak to mówią ale jest jedno ale… jakiś czas po zamontowaniu tego ustrojstwa do fabrycznego radia zaczął mi uciekać prąd z akumulatora. Akumulator miał już kilka ładnych lat wiec pierwsze co zrobiłem to niewiele myśląc kupiłem nowiutkiego boscha silvera pasującego parametrami do
Ja kupiłem do Toledo II emulator zmieniarki firmy Wefa, bo miał lepsze opinie. Podobno innych firm mają ograniczenie 99 folderów, a w nich 99 plików, ale nie jestem pewny czy to prawda. W tym co mam nie ma tego problemu, jak skończą się cyferki to radio zaczyna wyświetlać TRACKA1, A2, ... B1, B2, itd... Czyta pendrive do 32GB, ja kupiłem takiego co składa się praktycznie z samej wtyczki USB i śmiga dobrze.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@SzubiDubiDu: mam to samo i działa dobrze. Ma jedynie problemy z odczytem plików z Pendrive - próbowałem kilku, nowych, starych, różnych formatów plików. Na SD i AUX działa bez zarzutu.

Za miesiąc dokupuję do tego moduł bluetooth i zobaczymy jak będzie sie sprawować.