Wpis z mikrobloga

@Tigermass: jak byłem na studiach i w mieszkaniu obok przez miesiąc zaczynali wiercić o 6 rano, to nie ukrywam - byłem #!$%@?. Jakieś głośniejsze prace mógłbyś odłożyć np. do 8.
  • Odpowiedz
No to myślę masz odpowiedź, wiadomo wiercenie idealnie by było gdzieś w godzinach pracy w stylu 8-16 bo najmniej ludzi w mieszkaniach, ale dopóki w ramach regulaminu to luz
  • Odpowiedz
@Tigermass: rób głośne prace w godzinach 9:00-15:00 - #!$%@? tylko nierobów xd


żarty żartami, ale są ludzie którzy robią nocki i ma się ochotę w łeb strzelić jak po nocce nie można pospać :(

@foneswein: Ludzie pracujà też z domu. Niestety nie da się dogodzić wszystkim, więc trzeba wybrać najmniejsze zło.
  • Odpowiedz
@Tigermass: wg prawa od 6 do 22, chyba, że w budynku, w którym mieszkasz obowiązują jakieś dodatkowe zasady (np. w moim budynku cisza nocna jest zwyczajowo o 21)
  • Odpowiedz
@Speedy btw cisza nocna w polskim prawie nie istnieje ale jak piszesz o tych dodatkowych zasadach to są tylko pobożne życzenia i nikt nie musi ich respektować. Ubiegając Twój komentarz lub innych to wyobraź sobie że większość w bloku wykończyła swoje mieszkania i mając wspólnotę zagłosowała sobie że nie mogą być już prowadzone żadne głośne prace. Może taki zapis obowiązywać?
  • Odpowiedz