Wpis z mikrobloga

@mojnicknawykopie: Ustawa z dnia 20 maja 1971 r. Kodeks wykroczeń. Art. 51 "Kto krzykiem, hałasem, alarmem lub innym wybrykiem zakłóca spokój, porządek publiczny, spoczynek nocny albo wywołuje zgorszenie w miejscu publicznym podlega karze aresztu do 2 miesięcy, grzywny do 3000 złotych albo karze nagany".

czyli nie jest to regulowane godzinowo wg prawa, ale umownie cisza nocna jest 6-22 i nie jest to nigdzie spisane
@Tigermass: dla mnie możesz nawet od 6. Gorzej natomiast jakbyś jak mój sąsiad kanalia 4-5 miesięcy dzień w dzień bzykał po 2h wiertarka. Bóg mi świadkiem, że jak w styczniu usłyszę wiertarkę to pójdę do niego i narobię mu dziur na 20 lat w przód. (°°
@Tigermass: Fajnie byłoby po prostu poinformować najbliższych sąsiadów, jak będą wiedzieć to się przygotują psychicznie i może zakupują jakieś zatyczki do uszu albo się wyprowadzą na kilka dni do rodziny xD
Sprawdź se

@Speedy: byqu edytowałeś na 100%. i nic nie sprostowałeś. po uj w to brniesz jak jesteś w gównie do pasa?


@mojnicknawykopie: No to zedytuj teraz ten komentarz, który zacytowałem koleżko i zobaczymy, czy Ci się uda ( ͡° ͜ʖ ͡°). Nie mam tutaj funkcji moderatora/admina i nie mogę edytować komentarzy, na które ktoś odpisał, ale już mi się nie chce dalej z Tobą gadać