Wpis z mikrobloga

Nie zesrajcie się z tym, że Stanowski miał racje, jakiś tam inny dziennikarz miał racje, nawet zepsuty zegar dwa razy na dobę pokazuje właściwą godzinę xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Już pomijać fakt, że po meczu z Anglią Krzysio wychwalał Souse pod niebiosa xDDDD

#mecz #pilkanozna #reprezentacja #kanalsportowy
ekjrwhrkjew - Nie zesrajcie się z tym, że Stanowski miał racje, jakiś tam inny dzienn...

źródło: comment_1640543958sAOL5jtg8VtH2Z91YfoJdX.jpg

Pobierz
  • 30
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ekjrwhrkjew: to przysłowie o zegarze idealne w kontekście zakolaka. Dobrze robi biznes, kanał na yt, dobrze robi kliknięcia, ale to, że raz czy dwa uda mu się utrafić rzucając jakąś opinię o futbolu (na którym zna się tak dobrze jak twoja ciotka pijana) to mieści się w marginesie błędu statystycznego.
  • Odpowiedz
@ekjrwhrkjew: Wydaje mi się, że każdy miałby w dupie czy Stanowski mówił dobrze czy niedobrze, gdyby tylko ludzie przez ostatni rok nie cisnęli go za opinię na temat pracy Sousy. Teraz okazuje się, że go niesłusznie naobrażali. Więc teraz chwytacie się screenów z 2014 roku, które nie mają żadnego przełożenia na tą sytuację, bo tamto to było przewidywanie przyszłości, a z Sousą opisywał realną sytuację w czasie rzeczywistym.
  • Odpowiedz
@ekjrwhrkjew: Takie pierodololo. Nikt w tym czasie nie przewidział, że Lewandowski w przyszłości przez pewien czas będzie najlepszym piłkarzem na świecie i pobije tyle rekordów. Moim zdaniem jego ówczesne słowa były trzeźwą oceną aktualnej sytuacji. To samo dotyczyło Legii.
  • Odpowiedz
@Serghio: słowa nie moje, kiedyś pod tym screenem pewien wykopek którego nicku nie pamiętam napisał mniej więcej tak "jakbym chciał oceny aktualnej sytuacji to zapytałbym mojego starego pijanego a nie dziennikarzyny który mianuje się ZNAWCĄ piłki nożnej".
I uważam że ten wykopek miał rację w tym co napisał ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@drim: akurat w przypadku Sousy szedł pod prąd, bo ludzie byli gotowi za tego Sousę ginąć, a dziennikarzy wyklinali za jakiekolwiek przejawy krytyki.
  • Odpowiedz
@ekjrwhrkjew: Ja wiem, że hejt na Stanowskiego jest na wykopie mocno, ale co do wpisu o Lewym, to niech każdy, który mówił/pisał że po przejściu do Bayernu Lewy bedzie się kopał po czole i mecze oglądał z ławy rzuci kamień. Ja wiem że pamięć zawsze krótka, ale kto trochę lepiej się na piłce znał to nie przypuszczał, że Lewy tak daleko zajdzie, taki progress zrobi i tyle osiągnie(jasne był wtedy
  • Odpowiedz
@Shatter: Kto przewidział, że decyzje Mioduskiego spowodują, że Legia jest dzisiaj w strefie spadkowej.

Gdyby prezesem Legii był inny człowiek, zapewne byłby to właśnie dość trany komentarz Stanowskiego. Drużyna miała pełne możliwości, aby odjechać pozostałym drużynom w Polsce na wiele lat, mogła być właśnie jak Dynamo Kijów, czy Celtic w swoich krajach.

Z Herthą nie wiem czemu przywołujecie ten przykład, drużyna wówczas dość mocno zbroiła się na następny sezon i ich celem miały być europejskie puchary. Piątek nie był wtedy najdroższy, kupili także Tousarta za 25 mln, Lukebaiko za 20 mln, Cunha za 19 mln. Na papierze mieli argumenty, żeby powalczyć o te puchary, ale jak to w piłce bywa, nie zawsze wszystko się
  • Odpowiedz