Wpis z mikrobloga

Ktoś wyżej się rozpisał, by usunąć komentarz. Na szczęście mam go na innej karcie. :)

@Headcrab_B: nie chcę komentować sprawy pod względem ideologii, polityki czy wyznawanych wartości, ale od tego jest ograniczona wolność słowa w zakresie znieważania drugich osób, że nawet jeśli dane stwierdzenie jest prawdziwe, ale używane w sposób mający sprawić komuś przykrość i go wyśmiać, to się tego nie robi.

Jak pójdziesz do typowego wykopka i mu powiesz w
Skoro tak ci zależy na wolności słowa, nawet jeśli misgenderowanie jest przemocą wobec osób transpłciowych, to na pewno poprzesz moją wolność słowa do nazwania cię kretynem i #!$%@? transfobem.


@svickova: Możesz tak napisać. Ba, możesz napisać dokładnie to samo o Krzysztofie Bęgowskim, który jakoś nie sprzeciwiał się gdy jego koledzy ze służb i partii gnębili gejów, tylko wtedy narracja władzy była inna i wtedy się nie sprzeciwiał, cholerny płatek śniegu urażony
@Headcrab_B bo zmienił płeć xD tzn mam #!$%@? w to jak ty czy ktokolwiek nazywa tę osobę ale klepanie postów i podniecanie się że nazwiesz kogoś męskim imieniem i nazwiskiem choć prawnie zmienił imię i nazwisko jest straszną dziecinadą
bo zmienił płeć xD


@swinkapl: *Zmieniła, nie zmienił. Poza tym żadnej zmiany płci nie było. Wcześniej to też była kobieta, tylko uwięziona w ciele mężczyzny. Nie nadążasz za postępem. ( ͡° ͜ʖ ͡°)