Wpis z mikrobloga

Newsy książkowe od Whoresbane'a!

Wydawnictwo MAG podało zarys wydawniczy na okres maj - lipiec 2022 roku.

MAJ
---------------------------

Steven Erikson - "Okaleczony bóg" (Malazańska tom 10)
Michael J. Sullivan - "Epoka mitu" (świat Riyrii)
Michael J. Sullivan - "Epoka miecza" (świat Riyrii)
Brandon Sanderson - "Z mgły zrodzony" (nowe wydanie, stara okładka ale poprawiona treść na X lecie wydania)
Brandon Sanderson - "Bohater wieków" (nowe wydanie, stara okładka ale poprawiona treść na X lecie wydania)
Brandon Sanderson - "Studnia wstąpienia" (nowe wydanie, stara okładka ale poprawiona treść na X lecie wydania)

CZERWIEC
---------------------------

Steven Erikson - "Bóg nie jest chętny" (nowość, kontynuacja Malazańskiej)
J.S. Dewes - "Last Watch"
Victoria Aveyard - "Czerwona królowa"
Alastair Reynolds - "Arka odkupienia"
Michael Swanwick - "Stacje przypływu, Próżniowe kwiaty, Opowiadania najlepsze" (Artefakty)
Gene Wolfe - "Urth Nowego słońca" (Artefakty)
Ray Bradbury - "Październikowa kraina / The Halloween Tree" (Artefakty)

LIPIEC
---------------------------

Anthony Ryan - "Zew Wilka"
Stephen Graham Jones - "The Only Good Indians" (seria grozy)
Nathan Ballingrud - "Potwory północnoamerykańskich jezior" (seria grozy)
Caitlin R. Kiernan - "Domy na dnie morza" (seria grozy)

Pamiętajcie, że to tylko plany, które mogą ulec zmianie nawet i jutro.

#ksiazkiwhoresbane'a - tag, pod którym chwale się nowymi nabytkami oraz wrzucam newsy o książkach
#ksiazki #czytajzwykopem #mag #artefakty #malazanska #malazan #erikson #alastairreynolds #michaeljsullivan #sanderson
#brandonsanderson #aveyard #swanwick #wolfe #bradbury #kiernan #stephengrahamjones #ballingrud
Whoresbane - Newsy książkowe od Whoresbane'a!

Wydawnictwo MAG podało zarys wydawni...

źródło: comment_1640528389z077w04nqkJsfzqXpdWmP8.jpg

Pobierz
  • 18
@Whoresbane: Witaj, to znowu ja wiem, że napisałeś mi, że prawdopodobnie będzie dodruk 3 tomu Malazańskiej Księgi Poległych, ale moja przezorność wzięła górę i przypomniało mi się, mimo że w sklepach internetowych niema to empik ma opcje sprawdzenia, czy dany produkt jest w danych placówkach no i był. Zadowolony tym faktem od razu spakowałem manatki i ruszyłem w podróż uradowany niczym "Bilbo Baggins w Hobbicie ruszający po skarb", no i udało
Bing0Bang0Bong0 - @Whoresbane: Witaj, to znowu ja wiem, że napisałeś mi, że prawdopod...

źródło: comment_1640687880mhjq9PrRVF4bOY32ZuIukv.jpg

Pobierz
@Bing0Bang0Bong0: Czołem, cieszę się, że udało Ci się dorwać Malazańską tak szybko. W moich nikt wstążek nie wyrwał ani nie są wadliwe. Po prostu zamawiałem od razu po premierze a wtedy wstążek nie mieli w drukarni. Tobie udało dorwać już dodrukowane egzemplarze gdzie wstążki już są.

Bauchelain #!$%@? się dużą dozą czarnego humoru, który lubię więc je nabyłem ale dla każdego to osobna decyzja czy warto. Jednak są krótkie i niedrogie