Wpis z mikrobloga

Konserwaryka w wyobrażeniach prawaków: siedzi w domu, chce takich jak ja i nie zdradza jak te wszystkie #p0lka opisane na wypoku.
Konserwatywka w rzeczywistości: ma konserwatywne wyobrażenie o roli społecznej kobiet i mężczyzn. facet ma zarabiać, być poważny, inaczej to nie jest prawdziwy facet.

#tinder #logikarozowychpaskow #konserwatywka #heheszki
Pobierz czeskiNetoperek - Konserwaryka w wyobrażeniach prawaków: siedzi w domu, chce takich j...
źródło: comment_1640528600ycrgDShWve4SgdS731mKM5.jpg
  • 14
@czeskiNetoperek: ale bym jej napisał, kuhhwa

Kobiety: "moje ciało - moja sprawa! Żaden facet nie będzie mi mówił czy mam być madkom, czy robić karierę, czy mogę zrobić aborcje, czy mam poświęcić się podróżom! Faceci - nie #!$%@? się w sprawy kobiet!!! Silne kobiety AUUUU!"

Również kobiety: "Faceci to pizzdy, powinni iść do wojska to by się nauczyli! Co nie mogę mówić jaki ma być prawdziwy facet, oczywiście że mogę! Co
Pozytywny_gosc - @czeskiNetoperek: ale bym jej napisał, kuhhwa

Kobiety: "moje ciał...
@czeskiNetoperek: Ma kobieta sporo racji. Facet po trzydziestce, który nie pogodził się z tym, że nie ma już piętnastu lat jest trochę żałosny. Rozumiem różne hobby, ale sam znam mężczyzn mających 40-50 lat, którzy zbierają Lego, nie krytykuję, ale też nie potrafię tego zrozumieć. Wstawienia zdjęć w mediach społecznościowych co tydzień z butelką również dużo mówi o autorze.