Wpis z mikrobloga

Paweł Sasko powiedział, że gracze pewnie raz by się przejechali metrem a potem i tak korzystali z opcji szybkiej podróży. Moja wizja jak można by było wykorzystać podróże metrem czy taksówką po mieście - klimatyczne rozmowy przez telefon z NPC.

#cyberpunk2077 #gruparatowaniatagu
pablo397 - Paweł Sasko powiedział, że gracze pewnie raz by się przejechali metrem a p...
  • 9
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
@pablo397: na szczęście brain dance jest taki super i często używany, ze był sens animować sceny i tworzyć całą mechanikę z tym związaną xD już Paweł niech nic nie mówi i zajmie się DOBRYMI questami jak Peralezy.
  • Odpowiedz
@Qraape: sama mechanika braindance nie była jakas specjalnie trudna w implementacji moim zdaniem. problem w tym, ze każdą scenę braindance trzeba tworzyć od nowa i wymaga to mnóstwo mozolnej pracy artystów i projektantów. dlatego właśnie samych filmików braindance w grze jest tak mało.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@pablo397: to wolałbym jednak to metro i dopracowany system dzwonienia (no ten teraz to jakaś padaka), a braindance jako zwykły filmik do obejrzenia jak ten plan działania u Dexa zamiast interaktywnej zagadki gdzie wszystko się samo podświetla ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
gracze pewnie raz by się przejechali metrem a potem i tak korzystali z opcji szybkiej podróży


@pablo397: no to tak jak z samochodami. Jeździłem dopóki nie odblokowałem wystarczającej ilości szybkich podróży, bo ich system prowadzenia i minimapa były porażką.

Zawsze też mogli wsadzić do metra gangusów i walki z nimi. Albo hakowanie wagonów i omijanie stacji itp
  • Odpowiedz
no to tak jak z samochodami. Jeździłem dopóki nie odblokowałem wystarczającej ilości szybkich podróży, bo ich system prowadzenia i minimapa były porażką.


@PonuryKosiarz: od pacza 1.3 jeździ się nawet 'fajnie'. minimapa działa odrobinę lepiej (za to #!$%@? system gps), jak zainstalujesz moda to w FPP przestaje oślepiać słońce i niektóre fury mają nawet znośne FOV i kokpit nie zasłania całego widoku. Podstawowe auta, np galena prowadzą się nawet niezle, nie wpadaja
  • Odpowiedz
Metro, mogłoby być użyteczne jako sposób na ucieczkę przed pościgiem (niekoniecznie przed policją, ale przed gangiem - jak najbardziej).


@Prezydent_Polski: obecnie w grze jak jesteś w trybie walki to wszystkie systemy fast travel wyłączają się - datarmy się rozłączają a wejścia do metra blokują się i wyświetlają się czerwone znaki zakazu. poza tym wszystkie stacje metra są wyposażone w wieżyczki automatyczne - jeśli jesteś ścigany 3 gwiazdkami to uruchamia się system
  • Odpowiedz


@pablo397: no i luz, miałem na myśli gdy podpadniesz którejś z frakcji, to zamiast się z nimi wdawać w rozwałkę, można by spierdzielić przed walką metrem, jak na filmach. Nie musi to być system fast travel. To akurat psuje immersję. Skoro mieli jajca żeby wyrzucić 3 osobę, to czemu nie ft?
  • Odpowiedz