Wpis z mikrobloga

@Atreyu: nigdy nie zaprzeczyłem, że jest to dobro spekulacyjne na którym można zarobić jak i stracić, co nie zmienia faktu, iż coraz więcej osób i instytucji akceptuje taka formę płatności. Nie jest tego dużo, ale wydaje mi się że to dopiero początek. I nie mam zamiaru próbować przekonać ciebie do krypto, ale zauważ że mnóstwo instytucji zaczyna pomału wchodzić w ten rynek. PayPal, visa, różne banki, nawet amazon zebrał zespół
  • Odpowiedz
Who cares.


@multiwitamina: jedynie ci co tracą swój cenny czas (który mogliby spożytkować na spekulację shitcoinami) mi odpowiadają się przejmują tym co napisałem ( )

W sumie nikt więcej ()

#takaprawda
  • Odpowiedz
Tego nie rozumiem.

Jak to e-yuan? Czym się różni od transakcji bankowych ze zwykłym yuanem?


@Janusz44: szczerze mówiąc to nie słuchałem prelekcji jak tłumaczyli onam o tym tylko #!$%@? sałatkę i shitpostowałem na wypoku, sorry. Wiem ze działa błyskawicznie i można tym płacić. Innymi słowy mogę ci powiedzieć która jest godzina ale nie wytłumaczę Ci jak zbudowany jest zegarek.
  • Odpowiedz
@ochar: LOL ja mieszkając w Chinach banknotów nie miałem w ręku kilka lat. Myślisz ze jak ci monety brzęczą w kieszeni niczym w średniowieczu to jesteś bezpieczny? Negro por favor.
Jesteś niczym ta babcia co wypłaca pieniądze z bankomatu a potem wpłaca je do banku na poczcie bo „nie chce trzymać pieniędzy w bankomacie”.
  • Odpowiedz
LOL ja mieszkając w Chinach banknotów nie miałem w ręku kilka lat. Myślisz ze jak ci monety brzęczą w kieszeni niczym w średniowieczu to jesteś bezpieczny? Negro por favor.

Jesteś niczym ta babcia co wypłaca pieniądze z bankomatu a potem wpłaca je do banku na poczcie bo „nie chce trzymać pieniędzy w bankomacie”.


@LuckyStrike: ty serio nie masz pojecia czym jest ten e juan i do czego docelowo ma sluzyc
  • Odpowiedz
via otwarty_wykop_mobilny_v2
  • 0
@ochar

Zgodnie z hasłem "nie będziesz mieć niczego i będziesz szczęśliwy"

Fajnie brzmi.
Właśnie takiego życia sobie chcę.
Żeby żyć szczęśliwie nie mając
  • Odpowiedz
via otwarty_wykop_mobilny_v2
  • 0
@Corona_Beerus: Dzięki.
Do końca nie rozumiem, ale przykład z tym wallet ułatwia mi ogarnięcie.

Jestem zwolennikiem transakcji elektronicznych, nawet w sklepie już wolę elektroniczny bezpapierowy paragon.
  • Odpowiedz
Jak ci wylacza "twoje" pieniazki


@MehowM: a tobie w banku nie wyłącza pieniążków jak np. stwierdza ze zdobyłeś je nielegalnie? Dom tez ci zabiorą i wszystko co będą chcieli. Jesteś „wolny” dopóki grzecznie pracujesz i płacisz podatki.
  • Odpowiedz