Wpis z mikrobloga

Moja pierwsza 100 w życiu oraz druga jazda poza torem w Tajlandii :)
W sumie nie było tak źle, chociaż górki troche mnie przytyrały. Zostałem zaatakowany przez bezdomnego psa tylko raz i wytrzęsło mnie na tyle, że mi się bidon odkręcił. Niestety jakość dróg jest bardzo słaba.
Kilka fotek w komentarzach
Start w okolicach Pattayi.
#rower #tajlandia
marcel1337 - Moja pierwsza 100 w życiu oraz druga jazda poza torem w Tajlandii :)
W ...

źródło: comment_1640490744HpKHXsceluyBPVnkGqpWNY.jpg

Pobierz
  • 20
@marcel1337: o, widzę, że miejscowy rowerzysta to zapytam ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Niedługo jadę w delegację do Tajlandii (+urlop po robocie). Orientujesz się jak tam znaleźć wypożyczalnie rowerów w rozsądnych cenach? Wszystko co znajduję w necie jest droższe od skuterów (no i w ogóle bike rental/cycle rent itd. z reguły i tak kierują do wypożyczalni skuterów), a na razie najbardziej sensowną opcją jest kupno roweru w decathlonie
Ogau - @marcel1337: o, widzę, że miejscowy rowerzysta to zapytam ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Niedł...

źródło: comment_1640508236YM5qF4aaP8WNnmviFy4Eyr.jpg

Pobierz
@puchacz22: XD zaśmiane
@inyourface: wilgotność ok 80%, wyruszyłem o 7 rano, więc temperatura była znośna, ok 26 stopni do 11, a później już piekarnik i mocne słońce.
Noszą długie, żeby się nie poparzyć. Już to przechodziłem nie raz i raczej też bym zakładał jak bym planował jazde w środku dnia :D Zdarzało się zakończyć jazde motocyklem/rowerem przez oparzenia słoneczne.
@Tino: Pracuje tutaj, lokalnie można podróżować, raczej ograniczej nie ma,
O telefon się nie boje


@marcel1337: też się nie bałem. To służbowy na zdjęciu :D

najlepsza opcja to kupno i sprzedaż potem na FB


@marcel1337: polecisz jakieś grupki do sprzedaży? Ciągle się waham czy jest sens w ogóle wypożyczać czy jednak postawić na typowe, januszowe wakacje z dupą w piasku ( ͡° ͜ʖ ͡°)

ciężko z rozmiarem jak nie jesteś krasnoludem jak oni :P


@marcel1337:
@Ogau: Są, ale imo lepiej przewieźć rower tam gdzie chcesz jeździć i tam jedzić. Główniejsze drogi się słabo nadają, przez duży ruch i brak zasad.. Chyba, że planujesz bikepacking no to nie potrzeba samochodu, tylko warto po wioskach sobie trasy robić.

Grupke Ci wyśle na priv. J
edit: Jednak się już usunałem i nie mogę znaleźć :(
@FrankUnderwood: w weekendy przyjezdza sporo Tajów z BKK, ale tak na codzień to pustki. dużo lokali pozamykanych jak wszędzie, ale też dużo expatów tam mieszka, więc co lepsze przetrwały.
Zależy co chcesz robić. Dla mnie jest spoko i podczas sezonu bym tam nie pojechał.
@FrankUnderwood: to jak dla mnie Pattaya dzisiaj spełnia te warunki, szczególnie okolice Jomtien/Sattahip i mniej odwiedzane plaże. Tylko niestety dużo zdegenerowanych emerytów z młodymi dupeczkami i troche męczy oglądanie tego xD
Możesz jeszcze skoczyć na ko lan, też jest spoko, tylko nie w weekend bo ceny są x2