Wpis z mikrobloga

#!$%@? no i podczas rodzinnej wigilii pojawił się temat szczepień który #!$%@? 15 osobowe świta na wyjeździe (jestem z różowa i jej rodziną). My we 2 bez szczepionki, ale nie ze anty, po prostu jakoś tak wyszło (xd) a wujek zaczął swoją litanie, ze on po 3 dawkach i się boi ze my go zarazimy xd karuzela się rozpoczęła, część powiedziała ze się zaszczepili bo chcieli kiec luz z wyjazdami, a ze my nigdzie nie jechaliśmy, to tez nie było konieczności, ale to my jesteśmy Ci źli, bo chodzimy i zarażamy xd

Przytoczyłem historie w której mojego kolegi syn był chory, a ten kolega nie musiał mieć kwarantanny bo szczepiony no i chodził i zarażał, no i tak się złożyło ze zarazil mojego kumpla tez po dwóch dawkach a mnie nie xd Wszyscy na niego wjechali, ze skoro się zaszczepił to z czym ma problem no i inba xd

Narzeczona wyszła bez słowa, ja chwile pogadałem i tez poszliśmy, jego synowie tez wyszli xd

#koronawirus #covid19 #swieta #gownowpis
  • 11
@AndzejGolara no niestety po pełnym zaszczepieniu można też zachorować i to konkretnie. Znam taki przypadek po 5 miesiącach od drugiej dawki, osoba wysportowana zdrowa w średnim wieku. A skoro zachorować to na pewno też zarażać moźna. To błąd że wzbudzono zbyt duże poczucie bezpieczeństwa u zaszczepionych , a demonizowano w mediach niezaszczepionych jako tych odpowiedzialnych.