Wpis z mikrobloga

Powiedzcie mi kto z was tak z ręką na sercu kojarzył nazwisko Sousa, przed tym zanim ryży pozorant zatrudnił go na stanowisku siwego pozoranta?

Nie licząc kibiców #lechpoznan którzy mogli go kojarzyć z tego że przegrał z nimi swoją Fiorentiną.

Bo szczerze powiedziawszy to ciężko znaleźć w polskim internecie artykuły o nim, zanim został selekcjonerem wróbli.

Powiedzcie co on takiego osiągnął? Jak na portugalskiego szkoleniowca, to wielkie gówno tak naprawdę. Z kadrą jedno wielkie pasmo porażek i forsowanie na siłę 352 bez ludzi do tego.

Jeśli jest szansa żeby pozbyć się tego kiepskiego wizjonera, i jeszcze na tym zarobić, to warto z tego skorzystać.

#mecz #orlysousy #meczynaspilka #pilkanozna
  • 18
@Matpiotr: Ja go kojarzyłem jako piłkarza głównie, ale też wiedziałem że został wybrany najgorszym trenerem stulecia Bordeaux xD No i oglądałem dawno temu jakiś dokument o QPR gdzie wtedy był trenerem, pamietam jakąś scenę jak się kłócił z zarządem o hajs na transfery
@Matpiotr A co Nawałka osiągnął przed objęciem kadry? Bo ja miałem na myśli gówno na podstawie którego Sousa został wybrany na selekcjonera. Polscy trenerzy są za słabi nawet na kluby Ekstraklasy, a Sousa lawirowal między europejskimi średniakami to już stawia go wyżej
@Matpiotr: Szczerze to go kojarzyłem przez pracę w Fiorentinie, interesowałem się trochę tym zespołem wtedy więc go zapamiętałem, miał mocny początek sezonu, Kalinić i Ilicić wtedy nieźle śmigali, ostatecznie udało mu się skończyć sezon na bodajże 5 miejscu, a później już jakoś przestałem śledzić i specjalnie nie zagłębiałem się w jego postać. Wiedziałem tylko że był też w Bordeaux, krótko bo krótko ale był a o epizodach na wyspach, w Basel,
@Matpiotr: kojarzyłem z Fiorentiny i Basel gdzie wyszedł z grupy LM eliminując Liverpool. Wygrał też mistrzostwa w Szwajcarii, Izraelu i chyba na Węgrzech. Który ciągle pracujący polski trener ma takie CV? Większość nie potrafi zdobyć mistrzostwa Polski, o pracy za granicą nawet nie wspominam.
@Matpiotr: Który polski trener był w lm i nawet coś tam ugrywał? polska myśl szkoleniowa to dno i wodorosty. Ego, pijaństwo, korupcja i wujostwo wąsatych kretynów dobrych jedynie do wódeczki, a nie do prowadzenia kadry.
@Matpiotr: Lewandowski wg wykopków: profesjonalista w każdym calu, perfekcjonista, tytan pracy.
Też Lewandowski wg wykopków: #!$%@?ę, trener osiągnął mniej ode mnie, w takim razie #!$%@? będę grał.

xD
@Matpiotr: no jak ktoś ogląda tylko gówno zwane ekstraklasą to wiadomo, że nie zna trenerów/piłkarzy z profesjonalnych lig xd A o reprezentacji najczęściej właśnie takie osoby się wypowiadają. Sousa jak chce to niech #!$%@?, byle wzięli kogoś z zagranicy, idę o zakład, że byle cieć pracujący na stadionie Lille czy innego Eintrachtu ma większe pojęcie o taktyce niż jakikolwiek z naszych "trenerów"
@PaNik: ale ty śmieszny jesteś. Naprodukowałeś jakiś wysryw, a wcale nie napisałeś czy go znałeś.

Ale spoko. Z pewnością śledzisz ligę francuską, chińską, szwajcarską izraelską i węgierską.
Faktycznie top 5 lig światowych.
Buahahahaha.