Wpis z mikrobloga

@InspektorDupa: Nigdy nie głosowałem na pisowców i nie zamierzam. Prędzej zagłosowałbym na człowieka z PO, bo - być może - ostało się tam jeszcze trochę ludzi niebędących socjalistami.
Czy już zrozumiałeś?
@naciski: Prawdę mówiąc trzeba mieć niezwykle wysokie IQ żeby zrozumieć "Andrzej rysuje". Humor jest niesamowicie subtelny i bez solidnych podstaw fizyki teoretycznej większość żartów przeleci nad głową typowego widza.
Do tego dochodzi nihilistyczna postawa Andrzeja, która została zręcznie wpleciona w jego postać - jego filozofia czerpie garściami choćby z literatury nurtu Narodnaja Wola. Fani rysnków są w stanie to zrozumieć, mają potencjał intelektualny żeby naprawdę docenić głębię tych żartów, uświadomić sobie,
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Zdecydowana większość która tutaj plusami i komentarzami wyraża sprzeciw twórczości Andrzeja w swoich innych komentarzach daje popis swojego PiSowskiego fanatyzmu. To jest chore. Nie potraficie docenić dobrego żartu bez wpieprzania do tego polityki.
@widmo82: Mój komentarz był taki polityczny, że musiałeś go usunąć? xD
Polskie zastaw się, a postaw się takie odkrywcze i śmieszne. Tylko bezbek andrzej mógł na to wpaść wplatając w to poważny dla wielu ludzi problem z cenami gazu. No trzymajcie mnie bo nie wytrzymie ze śmiechu.