Wpis z mikrobloga

Kroniki zrobiły dla mnie trochę więcej niż dostarczenie rozrywki. Otóż od dłuższego czasu zmagalem się z poczuciem, ze nie czerpię już przyjemności z grania. Odpalałem grę, wsiąkałem na 2-3 godziny i koniec, do odinstalowania.
Bałem się, że to coś ze mną nie tak, bo od zawsze uwielbiam gry i było to jedno z moich głównych sposobów spędzania wolnego czasu. Aż tu nagle od jakichś 3 lat jedyne gry jakie ukonczyłem to #reddeadredemption2 I #outerwilds - reszta była porzucana max po kilku sesjach.

I tu przychodzi taki #gothic ze swoim genialnym modem, znowu się czuję jakbym miał 12 lat, znowu wsiąkam w świat, chłonę dialogi, #!$%@? się na sterowanie, kradne wszystkim skrzynie po nocach, do lasu boję się wejść, a na widok cieniostwora dostaję dreszczy

Kroniki mi udowodniły, ze to nie ze mną jest coś nie tak - to po prostu dzisiejszy rynek gier jest #!$%@? i wydaje bezpłciowe tytuły na prawo i lewo. A prawdziwych perełek trzeba po prostu poszukać. Twórcom dziękuję za to, że dzięki nim cofnąłem się w czasie.
#kronikimyrtany
Pobierz ponerLokej - Kroniki zrobiły dla mnie trochę więcej niż dostarczenie rozrywki. Otóż o...
źródło: comment_1640388103t266nQjanDI4Zdl1xVOtFm.jpg
  • 33
@ponerLokej: Nie, po prostu znasz świat, znasz grę. Ja też sądziłem, że to teraz takie wszystko jest do dupy, ale to nie prawda. Może te największe tytuły są miałkie i płaskie, ale przecież Gothic w wymiarze światowym też był gównem.

Jest masa fajnych produkcji, jest masa fajnych historii. Tylko to my się starzejemy i mamy mniej zarówno czasu jak i ochoty na chłonięcie tego. Może nawet nie chłonięcie samej historii, bo
@ponerLokej no i zajebiście. To jak ja. Przez ostatnie parę lat jedyne gry jakie skończyłem to rdr 2. Wiedźmin i właśnie gram w kroniki myrtany. Trochę zły jestem że wybrałem maga bo mega ciężko się nim gra xd alee gram. Jak miałem L4 to po 11 godzin dziennie (sprawdzalem xdd) no i w sumie nie liczę gier na coopa. Nawet jak słaba gra to lubię z kimś pograć na cOopie. Chyba wszystkie
znowu wsiąkam w świat, chłonę dialogi, #!$%@? się na sterowanie, kradne wszystkim skrzynie po nocach, do lasu boję się wejść, a na widok cieniostwora dostaję dreszczy


@ponerLokej: mam dokładnie tak samo XD

Nie ma po prostu już takich gier gdzie realnie boisz się po nocy poza miasto wyjść, bo w innych grach w nocy nie jest ciemno, a nawet jak jest to nie ma czegoś takiego, że potwór cię dwoma machnięciami
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@FormalinK: ale nie o to mi chodzi. Ja jestem fanem gothica i grałem wielokrotnie. Tylko się zastanawiam czy jak teraz przechodziłeś to grałeś sobie od początku czy tylko mod : p