Wpis z mikrobloga

Odnośnie farby, jest to norma czy może dostępne są na rynku jakieś podróby? Zastanawiałem się nad rozpiętością cen tych noży na Allegro gdzie delta to ponad 100 złotych.
Odnośnie farby, jest to norma czy może dostępne są na rynku jakieś podróby? Zastanawiałem się nad rozpiętością cen tych noży na Allegro gdzie delta to ponad 100 złotych.


@Summer92: mam zarówno Edge jak i stabdardową serię dobre 5 lat, albo i dłużej. Z żadnego nie zszedł lakier, żaden się nie uszczerbił, żadnych problemów.
@Summer92

Odnośnie farby, jest to norma czy może dostępne są na rynku jakieś podróby? Zastanawiałem się nad rozpiętością cen tych noży na Allegro gdzie delta to ponad 100 złotych.


Sądząc po rozrzucie komentarzy to pewnie są niezłe tylko nie każdy czyta instrukcję ;) generalnie noże Fiskars są polecane, ale lepiej spróbuj najpierw wsiąść je do ręki. Czasem niepasujący chwyt potrafi dobrze napsuć krwi. Dodatkowo odradzam blok z otworami na noże. Nawet jak
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@KROKOxCZOKO: no może i z farbą masz rację ale przy domowym użytkowaniu nie jest to problem, który dotknie użytkownika w krótkim czasie. Co do chwytu... Nie był on taki zły gdy miałem je w ręce nawet mokre ale teraz korzystam z innych więc po latach mogło mi się zapomnieć o negatywach tego noża.
Dziękuje wszystkim za pomoc! Sam nie gotuje zbyt dużo, mam już po prostu dość noży marketowych którymi nawet bułkę ciężko przekroić. Z okazji świat pomyślałem, że kupie 3 takie zestawy jeden dla mnie, rodziców i rodziców od żony. Z tego co piszecie można wnioskować, że noże to jak perfumy sprawa gustu. Także już nie wiem czy to będzie trafiony prezent.
@Summer92 ja Ci polecę zamiast fiskarsa zestaw noży Vorda z Ikea. Mam fiskarsy, mam noże szefa kuchni, mam noże z tefala. Te z ikea są najlepsze, raz w tygodniu po jakimś czasie musiałem "doostrzać" na talerzu. Lepszych w tej cenie nie znajdziesz