Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 51
@Gwendeith: zacząłem kminić o co chodzi, czy we wigilię jest post, ale później skumałem że przecież piątek. Śmieszy mnie to, ale trochę też przeraża, że katole mierzą wszystkich swoją miarą. Niech sobie poszczą skoro lubią, ale niech nie zaglądają innym do talerza. Co to ich #!$%@? interesuje? A może wierzę w Kościół Nieskończonej Wilgoci, i u nas akurat #!$%@? się wieprzowinę tylko i wyłącznie w piątki?
  • Odpowiedz
@asdfghjkl: panie, dej pan spokój, to tak komicznie wyglądało. . . dorośli ludzie na poważnych stanowiskach robią raban o to co ktoś ma na kawałku pieczywa xD dosłownie matrix
  • Odpowiedz
@Gwendeith: a jakie ludzie mają miny jak w piątek zamówisz w McDonaldzie big maca zamiast macfisza, czy jak to tam się zwie.
Teraz to zdziwienie jest mniejsze, ale jeszcze 10 lat temu to patrzyli jak na terrorystę xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 10
@Gwendeith: @asdfghjkl: @Kotouak:

Gdy chodziłem jeszcze do technikum miałem podobną akcję. Opierdzielałem na przerwie kanapkę z jakąś kiełbą i niektórzy wyraźnie zaczęli krytykować że jak to tak można W PIONTEK Z KIEŁBASOM! Na to wszystko nie wiadomo skąd namalował się nasz katecheta i wyjaśnił towarzystwo, że osób będących w podróży post nie obowiązuje (miałem ponad 30 km do szkoły). I mimo, że przez całe życie tak czy inaczej jadłem
  • Odpowiedz
Dla tego narodu nie ma ratunku. Dziś w pracy sensacją był fakt że ośmieliłem się zjeść kanapkę z wieprzowiną. Niepewny czy żyję w talibanie czy katotalibanie


@Gwendeith: Cóż to za region polski? Nie spotkałem się z tym w Waw i okolicach.
  • Odpowiedz
@Gwendeith średnio inteligentny wierzący wie że od ponad 10 lat post w wigilię jest zniesiony, czyli jakieś 5 max 10% społeczeństwa. Fakt ja lubię zachować tradycje i nie spożywam mięsa, przez co ten dzień jest inny niż reszta w całym roku.
  • Odpowiedz