Wpis z mikrobloga

ale on uczy też skradania, a to jest useless


@SmazonaCebulka: czy ja wiem, wbieganie ludziom do domkow i czyszczenie skrzyni tez przynosi zyski a wydaje mi sie duzo fajniejsze niz klikanie opcji dialogowej na kazdym spotkanym npc zeby dostac jakies grosiki
@SmazonaCebulka: Po przejściu całej gry i wyuczyeniu się mistrzowskiej kradzieży, naprawdę mam duże wątpliwości do tego czy warto wydawać taką fortunę, bo choć można okraść masę ludzi to zwykle są to straszne drobniaki. Jeśli chodzi o gościa od skradania to nie jest taki bezużyteczny bo to pierwszy etap do dalszej nauki zdobywania trofeów a one są trochę warte i się przydają w schematach przy tworzeniu broni
@Wiedmolol: jeżeli można sie nauczyc tego bez pkt to można wziąć ale jeśli mialoby sie wydac na to chociaz 1pn to nie warto, z kradziezy kieszonkowej są marne grosze, lepiej pn dać na kowalstwo/alchemie/zbieranie skor itd.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@slawencjusz: Powiedzmy że jestem w stanie się zgodzi ale trochę to zależy od stylu gry. Ja kończę 5 rozdział, mam 55 level a i tak nie mam już na co wydawać PN, a okradając wszystkich Npc zawsze się to uzbiera na dodatkowe permanentne mikstury. Alchemię, łowiectwo, luczarstwo też mam maxa, a kowalstwo tylko na zielonym bo chyba i tak najlepszy deal to sprzedaż oszczepów.