Wpis z mikrobloga

Okazuje się że samo chorowanie na covid wcale nie jest najgorsze....
Pocę się jak świnia i wczoraj odkryłem że mi dupa pękła. Prawdopodobnie jest to torbiel włosowa która #!$%@? wie skąd się wzięła i jak to się wszystko stało że dwa dni temu nic nie miałem a wczoraj krew z dupy i druga dziura w dupie. Ja #!$%@?....

#koronawirus #covid19 #choroby
  • 25
@bartsecond:

Pod respirator moze go wezma.

Nie wezmą bo w miarę mi się oddycha, ale lekarze to #!$%@?, paracetamol, paracetamol i jeszcze raz paracetamol. Wystarczyło wziąć dwie aspiryny i jak nowo narodzony a tym paracetamolem bym sobie tylko wątrobę rozwalił. Oni nie chcą chyba tego leczyć bo znajomi od innych lekarzy też mieli przypisywany tylko paracetamol.
@JoMaHaa: ja #!$%@? gorzej być nie mogło. Patrząc na video jak to usuwają to małe to to nie jest to skąd się to wzięło. Nie urosło w jeden dzień, wcześniej nic nie miałem, ludzie piszą że mieli jakieś guzki czy coś to też nic nie miałem... Wspaniały prezent na święta.
@AshtarPL: twoje nie musi byc duze wcale. Jesli nic nie czules wczesniej ani nie bolalo przy siedzeniu to obstawiam, ze jest niewielkie. To, że pękło teraz moze byc skutkiem większej potliwości albo samej infekcji.
Bardziej od wielkości martwilbym sie czasem gojenia po operacji, minimum 6 tygodni i co 2-3 dni będziesz jeździł do poradni na zmianę opatrunkow.
Ale idź i wytnij, bo to sie bedzie powiększać, a jak oprze sie o
@JoMaHaa: chyba że to jeszcze coś innego, tak jak czytam to że to nie powstaje z dnia na dzień. Tydzień to jest zdecydowanie za mało. Nie wiem czy moze to być coś jeszcze ale mam ochotę zalać to jodyną niech zdycha.
@AshtarPL: bez oglądania to nie powiem i tak, ale nie wysylaj zdjęcia xDD moze i zrobil Ci sie obrzydliwy pryszczol co pękł, moze jakis hemoroid, a może ta torbiel. Wizyta u lekarza nie zaszkodzi
@JoMaHaa: coś ty ja sam nie mogę na to patrzeć a gdzie zdjęcia robić. Teraz nawet do lekarza żadnego nie piszę bo będzie chciał zdjęcie jeszcze. Lekarz niestety pewnie dopiero po nowym roku chyba że się pogorszy. Z tego co czytam to ludzi to #!$%@? boli, ja na razie "coś tam czuje".
Najbardziej z miejsca występowania pasuje ta torbiel.

@ks2m: spoko, będę pamiętał to będę wołał chociaż to trochę daleko
Pobierz AshtarPL - @JoMaHaa: coś ty ja sam nie mogę na to patrzeć a gdzie zdjęcia robić. Tera...
źródło: comment_1640341028jUf7MGVk5TSRiRRzXCKLwi.jpg
@AshtarPL: narazie polecam opatrunek z Ag, tylko nie taka siateczka tylko gąbeczka, szybciej sie wygoi to co pękło.
Z opisu i miejsca co podajesz obstawiam te torbiel mimo wszystko.
Dużo siedzisz? Masz tam gęsto owłosione? Jak tam z higieną?
@JoMaHaa: normalnie to mało siedzę, leżę na wyrku prędzej. Główną przyczyną pewnie była ta potliwość od srovida. Raczej owłosienie tak pomiędzy, trochę problem u mnie jest z tym że zawsze miałem dużo kłaków ale potem się przerzedziło tak jak na głowie. Do mojej postury nie pasuje łyse ciało jak będzie trzeba to wiadomo ale potem w saunie śmiesznie będzie, dupa łysa a reszta owłosiona.
No myje się codziennie albo i dwa
ale potem w saunie śmiesznie będzie, dupa łysa a reszta owłosiona.


@AshtarPL: wystarczy sam rowek ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Z tego co opisujesz to tryb zycia nie sprzyja powstaniu tej torbieli. Ale jest to #!$%@? przypadłość, czasem facet tak po prostu ma. Czytalem kiedys, ze kierowcom jeepow po powrocie z II wojny swiatowej czesto sie to robilo i nikt nie wie czemu.
Jak masz mozliwosc to kup
@lyndrym: na razie to nic. Można powiedzieć że trochę "olałem" sprawę bo najpierw czekałem jak się zagoi, tak gdzieś pisali, a teraz nie mam śladu. Na początku było coś tam jeszcze widać a teraz kompletnie nic, bolało też tylko raz jak byłem pierwszy raz na siłce po przerwie. Ponoć niektórych tak boli że nie idzie wytrzymać.
No i teraz nie mam raczej z czym iść bo tam nic nie ma/nic nie