Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 12
Kurdeeeeee, ale się jaram coledzy i coleżanki! Po kilku dniach oczekiwania w końcu otworzyłem swoją pakę! Na ten moment musiałem czekać aż od niedzieli ze względów służbowych. Na wstępie chciałbym pozdrowić oraz serdecznie podziękować mojemu Mikołajowi, a jednocześnie imiennikowi @Eligo . Paka zrobiła na mnie ogromne wrażenie i wywołała masę pozytwnych emocji :P Otrzymałem super książkę autorstwa Roberta Makłowicza, która z pewnością się przyda w przygodzie z gotowaniem, piękne puzzle, które z zapałem ułożę w najbliższej przyszłości choć pewnie zajmie mi to wiele wieczorów xD. Dopełnieniem paki jest super olejek do brody, który z pewnością doda mi kilka punktów w skali wyglądowej. xD (jakby co to jestem wolny więc zapraszam do kontaktu :V)
Super gadżetem jest otwieracz do butelek w kształcie roweru, będzie towarzyszył mi w wyprawach rowerowych, by spożywać oranżadę na miejscu. xD Całość jest okraszona milionem słodyczy, które osłodzą najbliższe dni. ^.^
Najważniejszym elementem jest oczywiście odręcznie napisany list! Dziękuję jeszcze raz oraz życzę wesołych świąt mojemu Mikołajowi, paczka lepsza być nie mogła! ^.^

#wykopaka #pokapake
Pobierz Jimbambo - Kurdeeeeee, ale się jaram coledzy i coleżanki! Po kilku dniach oczekiwania...
źródło: comment_1640294293trbYkVutaKxn9LAItVEAsN.jpg
  • 3