Wpis z mikrobloga

@neutronius: Po to jest, żeby nie haczyło. Tzn u mnie haczy dźwignią szybkiego odpinania, a nie chce mi się jej przekładać na prawą stronę koli.
Zazwyczaj i tak montuję na łożu, na offsecie tylko jak chcę strzelać na dość różne dystanse i chcę mieć osobne przyrządy na bliż i dal.
@Polinik: O tym Kletecku kiedyś myślałem ale pomacałem i postrzelałem i się nie zdecydowałem.
Widziałem już wydruki od @Kasandryta.
Fajne to do raczka ale puki co nie mam ani raczka ani kałacha.
Tak czy owak dzięki za poradę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Polinik:Brak możliwości złożenia mi nie przeszkadza, myślałem o zdemontowaniu muszki ale mam obawy ze może być problem przy ponownym montażu. Skupienie na 50m ma ok. Nie testowałem jeszcze na większym dystansie [cudów się nie spodziewam ale ciekawi mnie jak na 100m]
@Drokan13 tych montaży do KelTeca w zasadzie jeszcze nie komercjalizuję jakoś poważnie, także jeśli chcesz to dostaniesz po kosztach produkcji + przesyłki w zamian za parę fotek z zamontowanym ( ͡º ͜ʖ͡º) Tylko tak jak kol. Polinik powiedział, zapięcie kolimatora trzeba będzie odwrócić na prawą stronę, żeby wszystko ładnie się mijało.

Co do samego Keltusia, no jako "po prostu plujka PCC 9mm" to oczywiście nie jest nawet