Wpis z mikrobloga

Mam takie pytanie czysto teoretyczne, co robi bank gdy wyśle swojemu klientowi żądanie oświadczenia o zarobkach czy tam o pochodzeniu majątku, a klient tego nie zrobi w wyznaczonym terminie albo wcale? Zapewne wypowiada umowę, ale czy poza tym coś jeszcze w tej kwestii się dzieje?
#ing #banki
  • 14
@Bankobranie: No własnie pytanie czysto teoretyczne, czytam ostatnio, że sporo osób z ING dostaje takie pisma a że jestem klientem tego banku to kto wie czy nie przyjdzie i do mnie, a szczerze nie mam zamiaru nikomu się tłumaczyć z własnych pieniędzy.
@pawelgie: No właśnie nie mam nic, poza kasą na koncie ;) którą sobie sam wpłacam przez wpłatomat miesięcznie. Z jednej strony bajabongo z drugiej trochę szkoda ponad 13 letniego konta. Tylko jaki wybrać inny bank teraz ()
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Dziambelll: ciężko powiedzieć czego konkretnie oczekiwali, my chcieliśmy dać oświadczenie ale babka nam powiedziała że umowa jest wypowiedziana już (o czym informacja przyszła poczta jeszcze 2tygodnie później) xD xD konto było wypowiedziane z zachowaniem jakiegos tam okresu wiec nawet po odebraniu mega opoznionego listu bylo jeszcze pare dni na wyciagniecie hajsu. Nic dalej z tego nie było. Dodam że ja na swoich kontach w alior nest czy bnp nie mialem takich