Wpis z mikrobloga

MiŚ na miarę drugiej kadencji PiS
Poprzednie lotnisko które zbankrutowało, budował przez dwie kadencje prezydent PiS Andrzej Kosztowniak. Obecnie spadochroniarz w Sejmie po przegranych wyborach.
Tereny przejeto i władze centralne budują zdecydowanie większe lotnisko.
Może i to byłby jakiś dobry pomysł, gdyby przynajmniej trasa S12 Łódz-Lublin była w budowie a na chwile obecną to jest afera przez czyich przydupasów PiSu ma przebiegać trasa.
Teraz wyobraźcie sobie, ze CPK "budują" od 2lat a jeszcze łopata nie wbita.
Nowy Wał za wałem.
Kiedyś rząd upadał za ośmiorniczki i zegarki. Dziś chyba nie wystarczy by prezes najwiekszej partii przejechał zakonnice w ciąży na pasach... po pijaku bez prawka.
https://echodnia.eu/radomskie/budowa-lotniska-w-radomiu-nie-slabnie-tempo-robot-na-sadkowie-zobacz-najnowsze-zdjecia-z-drona/ga/c3-15966479/zd/53729059
#polityka #polska #bekazpisu #bekazlewactwa #bekazprawakow #gospodarka #afera #radom
widmo82 - MiŚ na miarę drugiej kadencji PiS
Poprzednie lotnisko które zbankrutowało,...

źródło: comment_1640257939iGUv9A7nfQiq7PHwlo4bz9.jpg

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
@widmo82: CPK nie będzie i w PiSie dokonale o tym wiedzą. Jest jakaś tam spółka państwowa aby odpowiednie osoby na tym zarabiały i tyle. To mniej więcej tak jak z tym polskim samochodem elektrycznym, odbudową zamków piastowskich, czy zakupem F-35 :D
  • Odpowiedz
@widmo82: nie jestem i nigdy nie byłem wyborcą PiS u (co można sprawdzić po moich wpisach na mirko ( ͡° ͜ʖ ͡°)) ale będę trochę adwokatem diabła.
Pracuje w szeroko pojętym budownictwie przemysłowymi i tak duże inwestycje niestety trwają latami. W przypadku obiektów na których bezpośrednio się nie zarabia czas ten wydłuża się jeszcze bardziej. Cała papierologia, oddziaływania środowiskowe, biurokracja, przygotowaniefeasibility study zajmuje bardzo dużo czasu. Samo
  • Odpowiedz
@widmo82: polska to nie chiny, zeby budowac z romachem. pozatym giga lotnisko i unijne Fit55 czy jak tam ma to byc. taaaa juz to widze. Do 2030 czy kiedy to tam chca to LOT upadnie z 3 razy bez pomocy rzadowej.
  • Odpowiedz
@jaskins: Tusk to chciał sprzedać LOT a pis przyszedł to stać na nowe linie lotnicze i wielkie lotniska, cpk, taki ma być przekaż w telewizorze ( już taki słyszałem od starszego pana ) Szopka za ciężkie miliardy
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kroledyp: a kto rozpoczął restrukturyzację Lotu? Wariantów z lotem było kilka włącznie ze sprzedażą a wybrano restrukturyzację. PiS zrobił tyle że.. Nie zmienił tej decyzji.
  • Odpowiedz