Wpis z mikrobloga

Śmieszy mnie to jak wszelkich libków i innych kucy triggeruje pan na zdjęciu.

Uświadamiam: dokładnie tak wygląda tzw. wielki biznes.

Co wy na poważnie myśleliście, że prezesi tych waszych "prawdziwych" biznesów tyle zarabiają bo dosłownie pracują 1000x ciężej i 1000x dłużej od "zwykłego" pracownika?

xDDDDDDD

#antykapitalizm #bekazprawakow #bekazlibka #bekazkuca #bekazkonfederacji
throwaway2137 - Śmieszy mnie to jak wszelkich libków i innych kucy triggeruje pan na ...

źródło: comment_1640254607LMhM8URwATw3PTU4VjIKlk.jpg

Pobierz
  • 18
@ZaplutyKarzelReakcji: Może i nie wygląda, ale zabawnie w wykonaniu liberałów wygląda propaganda

patrzcie ile zarobili ci prezesi SSP mianowani przez PiS! bajeczne sumy, to są Obajtki! oni okradają Polaków z ich ciężko zarobionych pieniędzy!

Oczywiście PiS mianuje ludzi w nepotyczny sposób, ale ich zarobki nie odbiegają jakoś od tych w prywatnych firmach. I jeśli kogoś okradają, to SSP, nie budżet państwa.
Śmieszy mnie to jak wszelkich libków i innych kucy triggeruje pan na zdjęciu.

Uświadamiam: dokładnie tak wygląda tzw. wielki biznes.


@throwaway2137: Przecież typa wsadzili pisowcy na to stanowisko. W dodatku Orlen jest państwową spółką, za którą stoją państwowe pieniądze. Co więcej, mają monopol na rynku naftowym i większość udziałów na rynku energetycznym, wspieranym aktywnie przez rząd (a także polityka tego biznesu jest ukierunkowana na spełnianie zachcianek polityków).

Nie, tak nie wygląda
@throwaway2137: Nie tak wygląda prawdziwy biznes. To musi być okropne uczucie pracować pod kimś pokroju Obajtka czy Czarnka. Nie każda firma tak wygląda jak rządowy folwark czy ministerstwo, są miejsca gdzie liczą się umiejętności, działanie w zgodzie z zasadami prawa, pracowitość, odpowiedzialność.
@Desperated: Wyższe stanowiska powinny być dużo lepiej wynagradzane ponieważ to są posady gdzie już nie pracujesz na godziny, jak trzeba to musisz rozwiązać problemy nawet w nocy czy