Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Ja lat 20, moja dziewczyna lat 18. Kocham ja bardzo lecz nasze życie łóżkowe nie istnieje, jestem z nią rok, a ostatni raz kochaliśmy się pół roku temu(jej pierwszy raz). Codzienne całowanie jak w gimanzjum….Jedynie wspólna masturbacja(bardzo częsta)Rozmawiałem o tym z nią, lecz ona panicznie boi się ciąży, oczywiście stosunek w prezerwatywie.
Czy uważacie to za powód do przerwy lub zerwania?

Uwielbiam ja z charakteru, ciała, jest ideałem dla mnie
lecz ja oczekuje więcej, wręcz normalności seksualnej

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #61c39b76ddfc93000ae0d47b
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 19
@smacznyy: Jak dla mnie to dziewczyna jest jeszcze nieco dzieckiem. Widocznie mentalnie nie jest gotowa i tyle ¯\_(ツ)_/¯
jeśli ona ma 18 lat to jeszcze nawet matury nie pisała :)
(chyba, teraz jak zmieszali gimnazja z podstawówką to nie jestem na bieżąco)

Do ginekologa po zabezpieczenie i pogadać między sobą o swoich potrzebach.
Tylko tyle i aż tyle
PrzyczajonaEskimoska: Nie dziwię się, że się boi. 18 lat to kiepski wiek na ciążę.

Zaproponuj jej stosowanie więcej niż jednej metody antykoncepcji. Jak się nie wyluzuje, to nici z seksu. Prezerwatywa plus kalendarzyk albo tabletki plus prezerwatywy? A jak jeszcze do tego panikuje to nie kończ w niej? Ja wiem, że sam kalendarzyk jest kiepska metodą, ale w połączeniu z drugą powinien jeszcze zmniejszyć ryzyko.

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
@AnonimoweMirkoWyznania: Przeciez to mloda dziewczyna. Nie dosc, ze nie jest jeszcze rozbudzona seksualnie, to obawia sie ciazy, bo brak jej doswiadczenia, nie zna swojego ciala i ewidentnie brakuje jej wiedzy odnosie antykoncepcji i po prostu wie, ze nie jestes typem, dla ktorego warto ryzykowac (to sie czuje).

Jak Ci to nie pasuje, to odejdz, ale wiedz, ze jestes egoistyczny i niedojrzalym emocjonalnie ch*jem, skoro takie obawy u nastolatki to dla Ciebie