Wpis z mikrobloga

Jest i moja paczka ( ͡ ͜ʖ ͡)
Mój Mikołaj był bardzo powściągliwy zarówno w słowach, jak i w działaniu. Z weryfikacją czekał do ostatnich godzin, toteż mimo zapewnień, że "Ja to proszę Pana mam bardzo dobre połączenie" trochę wątpiłem na fali pewnej miniaferki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Zaś wysyłka wcale prędzej nie nadeszła. Za to bynajmniej nie mogę powiedzieć o powściągliwości, jeśli idzie o zawartość paczki (ʘʘ)
Czego tam nie ma, kurde! Pijcie ze mno kompot!

Zaczynając od listu, który ponownie - dość powściągliwy w słowach, za to w treści dosadnie przypomina o tym, co w życiu ważne. I intryguje. Cały Mikołaj od początku aż do końca był intrygujący ( ͡° ͜ʖ ͡°)
W paczce przyjechał do mnie Ayrton Senna i to nie byle czym, bo przyszłorocznym bolidem #f1 ze stajni Krystiana Napalonego ( ͡ ͜ʖ ͡)
Poza tym ciekawa, intrygująca książka o obchodzeniu się z kłamstwem. Mimo iż nie spodziewałem się takiej książki (czy w ogóle o takiej tematyce) w paczce, ani tym bardziej nigdy bym takiej nie kupił, to bardzo się cieszę, że wpadła w moje ręce. Dalej mamy przyjemnie wyglądającą planszówkę, w którą nigdy nie miałem okazji zagrać, więc teraz będzie okazja (w ogóle jakże przenikliwy gość z tego Mikołaja - w opisie nie napisałem nic o zamiłowaniu do planszówek, bo zapomniałem i później trochę tego żałowałem, a tu cyk - jest).
No i masa smakołyków, poczynając od włoskich rurek, a na naszym swojskim Prince Polo kończąc.
Powiem tak - jest w pytę ( ͡° ͜ʖ ͡°)

O cholera! Zapomniałem zawołać Mikołaja z tego wszystkiego ( ͡° ͜ʖ ͡°) @kowalkowskij dzięki Mireczku!

#wykopaka #pokazpake
Majku - Jest i moja paczka (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
Mój Mikołaj był bardzo powściągliwy zarówno ...

źródło: comment_1640201297HFUylr5KsFBmUR0PgKcOZc.jpg

Pobierz
  • 1