Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
Jeśli #koronawirus to spisek mający na celu depopulację, to zwrócić należy uwagę na prosty fakt, że odsetekt umierających jest większy wśród niezaszczepionych, czyli często samych szurów. Skoro stoją za tym potężne mocarstwa i koncerny, to założyć należy, że wszystko idzie zgodnie z planem i celem #plandemia jest zatem #depopulacja nikogo jak samych szurów! (°°


#nwo #pandemia #covid19 #teoriespiskowe #heheszki
  • 29
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@TestoSynth: W przedziale wiekowym od 30 lat wzwyż, odsetek umierających niezaszczepionych jest większy - na przykładzie danych od początku września ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@zapomnialmatoljakdebilembyl:
Odsetek umierających niezaszczpionych jest większy niż zaszczepionych, tylko tyle ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@slash: moimi danymi jest to co widzę w rzeczywistości, a ta bywa trochę inna niż ta o której nam mówią w mediach, ja sobie zyje tak jak zylem sprzed tego calego #!$%@?, wychodze na miasto, spotykam sie z znajomymi, chodze po imprezkach, kto tam chce niech sie szczepi nawet 10 dawkami, choc jak nam pokazuje zachod widzimy ile te szczepienia sa warte XD, żydy zara 4 dawka a nawet roku nie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@zapomnialmatoljakdebilembyl: Nie bój nic, na zachodzie też mają dane, a tamtejsze szury chyba już nie ( ͡º ͜ʖ͡º)
Skoro wiesz co jest normalne w immunologii, a co nie, to chyba jednak musisz mieć jakieś dane ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@SpasticInk: Drogi koleżko, z tymi szurami i depoplulacją to był żarcik, ironia ( ͡° ͜ʖ ͡°)-

Co do danych ze szpitali, to nie kto leży, ale kto częściej umiera wciąż pytam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@SpasticInk: Ja z kolei słyszałem, że naklejki na świeżaki można dostać jeśli rodzina się na taki wypis zgodzi, no ale podobnie jak Ty nie mam danych na poparcie #!$%@? takich głupot ( ͡° ͜ʖ ͡°)