Wpis z mikrobloga

Dlaczego nauczyciele akademiccy są tak zgorzkniali i maja #!$%@? ego? Zrobienie doktoratu to zostanie trochę dłużej na uczelni, uczelni która w skali świata albo nawet Europy ma poziom lepszego liceum ( ͡° ͜ʖ ͡°) Az taka frustracja w związku z zarabianiem mniej niż inżynier z doświadczeniem? Miałem dzisiaj bardzo nieprzyjemna rozmowę z wykładowca i naszła mnie taka rozkmina skąd w tych ludziach tyle jadu
#przemyslenia #studbaza #gorzkiezale #studia
  • 6
@CzasemBiegam: jak się nie załatwi sprawy po swojej myśli, to często się wymyśla takie rzeczy jak profesorowie z rzekomo wysokim ego.

Zrobienie doktoratu to zostanie trochę dłużej na uczelni, uczelni która w skali świata albo nawet Europy ma poziom lepszego liceum ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@CzasemBiegam: . niektórzy nawet na naszych "słabych" uczelniach nie kwalifikują się do doktoratu ( ͡° ͜ʖ ͡°

Az
@dyskutek2: Sprawę załatwiłem ale ton rozmowy był żenujący. Serio, jak można traktować druga osobę jak wielcy profesorowie na uczelni postkomunistycznego kraju, nie rozumiem tego ale No dupke trzeba całować żeby dostać ten papierek i moc stad #!$%@? w podskokach