Wpis z mikrobloga

A tez w klimacie pytanko jako ze ciemno a książek przy lampce nie bardzo lubię czytać bo oczy się męczą - czy ktoś słuchał wiedźmina w wersji „słuchowisko”? Jeśli tak to jak oceniacie i czy warto?

#wiedzmin #audiobook
  • 15
@swag23: poziom aktorski, muzyka, efekty dźwiękowe, narrator - to naprawdę najwyższa półka. Ilekroć włączam to się zwyczajnie rozpływam w tym świecie. Pisałem już parę lat temu do Fonopolis czy jest szansa, by dokończyli sagę, ale w toku były jakieś kwestie prawne z superNową. Trudno nawet dzisiaj stwierdzić czy kiedykolwiek skończą, a jeśli już to czy z tymi samymi aktorami, wielka szkoda :C
Zostaje tylko cieszyć się tym, co jest ;)
  • 0
@fifty: No po prostu magia, to jest ogólnie druga książka która odsł#!$%@?ę jako „słuchowisko” gdzie efekty i każda postać to inny aktor ale to miażdży po prostu jakością. I totalny offtop usłyszany przed chwilą i przypomniało mi ze Geralt w rozmowie z Calanthe wspominał ze wiesniacy mowili mu o wiedźmie w domku na kurzej łapce (ale sezon 2 i tak smutno trochę zrobiony)
  • 1
@tunia86: ziarno prawdy trochę męczyło przez aktora który grał Nivellena (gra dobrze ale mówi jak potwór - wiadomo) ale właśnie jestem w trakcie słuchania trochę dalej (kwestia ceny) i jest sztos totalny aż się oderwać nie mogę tak się zasluchalem - polecam mocno
i strasznie zaboli za jakiś czas ze nie dokończyli sagi ale może to tez jest tylko kwestia ceny


@swag23: czytałem na ten temat, w skrócie nie dokończą tego już nigdy. A zabolało i dlatego szukałem na ten temat info. Wersja z rochem siemianowskim to już nie to samo...